Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 LEONTINA: Moje tajno venčanje

Go down 
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

LEONTINA: Moje tajno venčanje Empty
KomentarNaslov komentara: LEONTINA: Moje tajno venčanje   LEONTINA: Moje tajno venčanje EmptyTue Sep 29, 2009 2:16 am

Leontina Vukomanović i Filip Pat, posle samo tri meseca veze, prošlog vikenda u tajnosti su se venčali u crkvi svete Petke na Čukaričkoj padini, a svečani ručak upriličen je u dvorištu vile njihovih kumova i vlasnika televizije Pink Željka i Milice Mitrović.

LEONTINA: Moje tajno venčanje Image
Brak posle tri meseca zabavljanja... Leontina i Filip Pat

Pop pevačica u intervjuu za magazin „Helou" otkrila je detalje sa venčanja sa vilionistom grupe „Ekstra orkestra".

- Venčanje je intiman čin, zato nisam htela da pravim spektakl. Poželela sam venčanje u totalnoj diskreciji i Filip me je u tome podržao. Nosila sam venčanicu Jelene Sarić, koja me je oduševila još pre nekoliko godina na njenoj reviji, frizerka mi je osmislila i napravila frizuru, a ja sam se sama našminkala. Veo nisam nosila jer mi je sveštenik rekao da ne treba zbog krune i samog obreda. Građansko venčanje ćemo obaviti za najuže prijatelje i neće biti klasično svadbeno veselje - rekla je Leontina, i nagovestila da je u planu i proširenje porodice:

- Nisam u drugom stanju, a od sveštenika sam tražila blagoslov za proširenje porodice. Verujemo u prirodu i prepustili smo joj se. Videćemo da li će nam viša sila dati sreću ili ćemo se pomučiti na putu do nje.

Izvor:(Press Online)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
 
LEONTINA: Moje tajno venčanje
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Bred Pit se tajno sastao sa Dženifer Aniston
» blog Jolie
» Tose Proeski
» Nase tajno oruzje
» Tekstovi pesama...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: ZABAVA :: ZANIMLJIVOSTI :: POZNATE LICNOSTI :: POZNATE LIČNOSTI-TRAČ-
Idi na: