Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Jennifer Lopez - 5 stvari koje niste znali o njoj

Go down 
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Jennifer Lopez - 5 stvari koje niste znali o njoj Empty
KomentarNaslov komentara: Jennifer Lopez - 5 stvari koje niste znali o njoj   Jennifer Lopez - 5 stvari koje niste znali o njoj EmptyThu Oct 01, 2009 12:41 pm

Čini se da javne ličnosti ne uspijevaju da sakriju ništa o sebi, ali uvijek postoji još nešto za razotkrivanje. Glumica i pjevačica Jennifer Lopez otkrila je za magazine "Instyle" nekoliko stvari o sebi, između ostalog i to da obožava da čita ljubavne romane, u nadi da će pronaći recept za uspješnu vezu.

Jennifer Lopez - 5 stvari koje niste znali o njoj Jenniferlopez208205305

Kompjuter je za mene bauk

Računare izbjegavam u širokom luku, ne volim ni da im prilazim, ukoliko baš ne moram. Jedva da znam kako da se ulogujem, tako da internet ne koristim.

Volim tišinu, ali se užasavam mraka

U mojoj kući su svi prekidači sa podešavanjem jačine svjetla. To je način da nikad ne budem sasvim u mraku. Moj suprug Mark uvijek sačeka da ja zaspim, pa tek onda isključi svjetlo u sobi.

Volim da čitam knjige o ljubavnim vezama

Oduvijek pokušavam da pronađem odgovor na pitanje šta je ključno za uspješnu vezu ili brak. Ali, iako čitam gotovo sve što se objavi na tu temu, čini mi se da još nisam pronašla pravi odgovor.

Nemam potrebu da sve oko mene bude bijelo

Priča se da gdje god otputujem tražim da moja soba u hotelu bude kompletno bijela. Kažu da ne želim ni da uđem u sobu ako cvjeće, namještaj i sve drugo nisu potpuno bijeli. To jednostavno nije tačno!

Barbra Streisand je moj idol

Volim sve što Barbara radi. Ona je glumica i pjevačica, okušala se i u režiji – sve zna da radi! Na proslavi Markovog četrdesetog rođendana otpjevala sam njenu pjesmu "My Man“, što je mog supruga baš dirnulo. Čak sam mu i snimila tu Barbarinu pjesmu, da može da je sluša u autu kad god poželi.

Izvor:(24sata.info)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
 
Jennifer Lopez - 5 stvari koje niste znali o njoj
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Jennifer Lopez
» NISTE ZNALI-SAZNAJTE...
» Tajne ljudskog tijela: Sve što niste znali o krvnim grupama
» Ugradnja auto-plina (gasa)- saznajte sve sto niste znali
» Kako je u krevetu sa Dženifer Lopez?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: ZABAVA :: ZANIMLJIVOSTI :: POZNATE LICNOSTI :: POZNATE LIČNOSTI-TRAČ-
Idi na: