Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Empty
KomentarNaslov komentara: Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude   Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude EmptyTue Oct 27, 2009 1:16 pm

Na internet mreži odnedavno se može pronaći i bizarna stranica koja služi stvaranju društvene mreže isključivo lijepih ljudi.

Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Stranicalijepiljudi2669

Beautifulpeople.com internet je stranica rezervirana isključivo za fizički lijepe ljude. Cilj kreatora stranice je stvaranje internet zajednice lijepih ljudi.

Ako se želite prijaviti, osim ljepote morat ćete imati i prilično debelu kožu prilikom prijave za izbor kandidata. Naime, svi koji se prijave moraju staviti i svoju fotografiju koju će ocjenjivati pripadnici suprotnog spola.

Dosad je tek 20 posto prijavljenih uspjelo proći ocjenjivanje, a mnogu su odbijeni. Neki od njih bili su toliko razočarani da su kreatorima stranice upućivali prijetnje smrću.

Onima koji su uspjeli postati članovi društvene mreže lijepih ljudi smiješi se bogati društveni život. Kreatori stranice obećavaju im glamurozne partyje, moćne kontakte i uspješne poslove.

Kontraverzna stranica izazvala je brojne kritike, a većina ljudi optužuje ju za površnost.

Izvor:(24sata.info)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude   Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude EmptyTue Oct 27, 2009 1:19 pm

Samo me zanima, tko je i šta je za njih lijepo???
Možda oni sa deset plastičnih operacija????
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude   Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude EmptyTue Oct 27, 2009 1:19 pm

Tačno razmišljam da se prijavim :lowl: :lowl:
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude   Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude EmptyTue Oct 27, 2009 1:27 pm

Sva sreca da sam jako prepotentna kad je lepota i izbor u pitanju te uvek kazem,ma najlepsa sam-i to je vazno ,JA BIRAM-Niko nije merodavan da bi me mogao birati.I to traje jos iz mladjih dana.
Sud o mojoj licnoj lepoti kako spoljasnjoj tako i unutrasnjoj donosim samo jaaa.I niko vise,tj,stvar ukusa je u pitanju.
Prvo trba videti sve te kvazimode koji biraju lepo-tese se jer su svi mediokriteti i gabori,prvo u mozgu pa onda spolja.
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude   Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude EmptyTue Oct 27, 2009 1:34 pm

anemona (citat):
Sva sreca da sam jako prepotentna kad je lepota i izbor u pitanju te uvek kazem,ma najlepsa sam-i to je vazno ,JA BIRAM-Niko nije merodavan da bi me mogao birati.I to traje jos iz mladjih dana.
Sud o mojoj licnoj lepoti kako spoljasnjoj tako i unutrasnjoj donosim samo jaaa.I niko vise,tj,stvar ukusa je u pitanju.
Prvo trba videti sve te kvazimode koji biraju lepo-tese se jer su svi mediokriteti i gabori,prvo u mozgu pa onda spolja.

:yeahok: :yeahok: :yeahok: Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Hahaha13Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Hahaha13Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Hahaha13
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Sponsored content





Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude   Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude Empty

Na vrh Go down
 
Internet bizarnosti: Stvorena društvena mreža za lijepe ljude
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Animirani captcha lakši za ljude
» Stvorena prva žena-robot, za seks i razgovor!
» 20% Brzi Internet
» Internet pijaca automobila
» Internet u svrsi dijagnostike

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: TEHNIKA I TEHNIČKO INFORMATIČKA-PODRŠKA :: TEHNIKA-NOVOSTI-
Idi na: