Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Lepota njenih ociju

Go down 
AutorPoruka
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Lepota njenih ociju Empty
KomentarNaslov komentara: Lepota njenih ociju   Lepota njenih ociju EmptyFri Oct 30, 2009 11:31 pm

Lepota njenih ociju 126506.2074316

Voz je jurio prema Beogradu. Majka je sedala pored mene.Odjednom zacu muski glas."Gospodjo, kuda putujete","u Beogradu","divno pravi cu vam drustvo" Gospodjo zovem se Dejan .""milo mije,ja sam ruzica, ovo je moja kci Sonja"Sedala sam verovali gledajuci kroz prozor."Vasa cerka je prava lepotica, ima divne oci i izgleda cutljiva. Nisam cutljiva, rekla sam. Slusala sam njegove komplimente i oci su mi se punile suze.Dejan je insistirao da me izvede na rucak, ali je majka odbila. Bilo mi je uzasno tesko, zaplakala bih kad bih mogla,cupala sam kosu iz glave,nesto me je gusilo u grlu.Stigli smo na stanici, cula sam da majka Lepota njenih ociju 578364 i posljednje reci uputuje Dejanu. "Dejane zahvaljujem na pomoci....jeste da je lepa, ali Dejane Sonja je SLEPA.....
Na vrh Go down
 
Lepota njenih ociju
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Devojka tuznih ociju

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: UMJETNOST I KULTURA :: KNJIŽEVNOST :: LJUBAVNA POEZIJA :: TUZNE ROMANTICNE PRICE-
Idi na: