Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ljubavi, zauvek cu te voleti...

Go down 
AutorPoruka
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Ljubavi, zauvek cu te voleti... Empty
KomentarNaslov komentara: Ljubavi, zauvek cu te voleti...   Ljubavi, zauvek cu te voleti... EmptyFri Oct 30, 2009 11:38 pm

Nakon sto sam njega upoznala, shvatila sam sto je ljubav.. mozda su ga moje mlade godine plasile,ali mi je sve pruzio.. bio mi je prvi i najveca ljubav.. ali jedna kobna noc je sve promjenila. bila je subota,izasli smo van,u pakrac,u disko...ja,on i frendovi. pili smo,plesali,ludirali se... oko 5 sati ujutro krenuli smo kuci,do daruvara. on je bio pijan,ali ipak sam sjela s njim u auto. nekako sam mu vjerovala. rekao je,onako pijan:vjeruj,dovest cu te kuci! obecajem! sjeli smo u auto,ja i on,a frendovi u drugi. išli su iza nas. pocela nas je ganjati murja,on je ubrzao,isli smo 200 na sat,PREBRZO!!! vec smo bili na doljanskom brdu,kad mi je on rekao:sad se cvrsto drzi! ozbiljno ti kazem! i..KRAJ!!! Sletili smo sa ceste,udarili u drvo! onako ošamucena,otvorila sam oci,vidjela njegovo krvavo lice,bio je bez svijesti.. srecom naisli su neki ljudi i izvukli nas van iz auta. on je jedva disao,a ja sam klecala i plakala i plakala... poljubila sam ga i... vise nije disao..srce mu je prestalo kucati.. klecala sam tako na cesti,on je imao glavu na mom krilu...bila sam krvava,sva u suzama..tako me je srce boljelo...nikad nisam saznala dali je to namjerno napravio ili zasto je to napravio...samo pamtim njegove zadnje rijeci:ZAUVIJEK CU TE VOLJETI,MALENA MOJA! govorio je to kroz jecaje,uzdahe... na dan njegova sprovoda padala je kisa,kleknula sam pred njegov grob i molila, plakala, patila...i jos danas nakon jedne godine,svaki dan odlazim na njegov grob...i nemam decka..jer kad izgubis jednu ljubav,bojis se da nebi izgubio i drugu! noci 12.7.2007. srce mi se slomilo ne na pola nego cijelo i nitko ga vise nece uspjeti sastaviti... P.S. MARKO, JEDINA MOJA LJUBAVI, VOLIM TE!!! OD MENE SI ZAUVIJEK VOLJEN!
Na vrh Go down
 
Ljubavi, zauvek cu te voleti...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Emina Jahovic
» Sreca je u ljubavi
» Blog -Zvoncica
» Tekstovi pesama...
» Brak ne živi samo od ljubavi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: UMJETNOST I KULTURA :: KNJIŽEVNOST :: LJUBAVNA POEZIJA :: TUZNE ROMANTICNE PRICE-
Idi na: