Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Koji antivirus je najbolji ?

Go down 
3 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji antivirus je najbolji ?   Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 EmptyWed Feb 23, 2011 1:49 am

Anemona koji antivirus ti sad istice,.....Ako je Avast ostavi do isteka pa da vidimo mozda ce samo novi kljuc traziti, a ako ne onda moras stari DEINSTALIRATI a ne obrisati,......Ides u "Moj računar"--------------->"Dodaj ili ukloni programe" (to ti je sa lijeve strane gore, kad udjes u "moj racunar" ili jos je jednostavnije ako imas onaj CCleaner što sam ti prije dao,...Otvoriš CCleaner pa ideš na Alate, tada će se otvoriti spisak svih instaliranih programa, odabereš klikneš jednom na stari antivirus i u CCleaneru sa desne strane imas opciju "Pokreni deinstalaciju" klikneš na to i 2-5 sekundi sve je završeno što se tiče deinstalacije,....
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji antivirus je najbolji ?   Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 EmptyWed Feb 23, 2011 12:43 pm

Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 981387 na pomoci , mucila sam te bas,od takvih gluposti padam u nesvest od muke Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 660249 ,no dobro...
naravno i tebi Aki hvala za savete Very Happy
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji antivirus je najbolji ?   Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 EmptyWed Feb 23, 2011 1:14 pm

tu smo da bi smo se pomagali......... Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 79818
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji antivirus je najbolji ?   Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 EmptyWed Feb 23, 2011 6:01 pm

anemona (citat):
Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 981387 na pomoci , mucila sam te bas,od takvih gluposti padam u nesvest od muke Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 660249 ,no dobro...
naravno i tebi Aki hvala za savete Very Happy

Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 73481 (citat):
tu smo da bi smo se pomagali......... Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 79818

Anemona, jesi li završila to sa antivirusom?????

Aki, "bravo ti ga bate" Very Happy
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji antivirus je najbolji ?   Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 EmptyThu Feb 24, 2011 11:52 am

Jesam Mile Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 656982 ,te stvari su mi vecito bauk Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 14711 ,tek kad si mi napisao ovaj post

Anemona koji antivirus ti sad istice,.....Ako je Avast ostavi do isteka pa da vidimo mozda ce samo novi kljuc traziti, a ako ne onda moras stari DEINSTALIRATI a ne obrisati,......Ides u "Moj računar"--------------->"Dodaj ili ukloni programe" (to ti je sa lijeve strane gore, kad udjes u "moj racunar" ili jos je jednostavnije ako imas onaj CCleaner što sam ti prije dao,...Otvoriš CCleaner pa ideš na Alate, tada će se otvoriti spisak svih instaliranih programa, odabereš klikneš jednom na stari antivirus i u CCleaneru sa desne strane imas opciju "Pokreni deinstalaciju" klikneš na to i 2-5 sekundi sve je završeno što se tiče deinstalacije,....

onda sam ga uradila Very Happy Hvala ti na strpljenju Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 93711
Na vrh Go down
Gost
Gost




Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji antivirus je najbolji ?   Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 EmptyFri Jun 24, 2011 2:42 pm

NOD32!Nakon silnog menjanja,shvatih da je neprevazidjen Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 748960
Na vrh Go down
Sponsored content





Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji antivirus je najbolji ?   Koji antivirus je najbolji ? - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Koji antivirus je najbolji ?
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Najbolji drug (drugarica), sex i vi???
» Najbolji filmovi u 2009.godini
» Prosečno inteligentni su najbolji u seksu
» Solarni šporet - najbolji ekološki izum
» Najbolji napici protiv treme, stresa i panike

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: TEHNIKA I TEHNIČKO INFORMATIČKA-PODRŠKA :: ONLINE PODRŠKA●TWEAKOVI●SAVJETI●POMOĆ-
Idi na: