Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke Empty
KomentarNaslov komentara: Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke   Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke EmptySat Apr 03, 2010 11:03 am

Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke News_513

Učiteljica je učenicima za domaći zadatak dala da napišu sastav na temu "Mačka ima devet života." Perica je u školu doneo sledeći tekst:

Moja sestra i njen dečko su sinoć sedeli u dnevnoj sobi i pričali. Onda je njen dečko ugasio svetlo i počeli su se ljubiti. Mislim da je pri tome sestri postalo loše, jer joj je njen dečko posegnuo rukom pod bluzu, da proveri kuca li joj srce. Isto tako kao što uvek radi stric Marko, koji je lekar. Nije znao da nađe srce i stiskao je i gnječio dugo naokolo.

Ja mislim da je sestri od toga postalo jos lošije, jer je počela vrlo teško disati. Zbog toga nije više mogla sedeti i legla je na kauč. Onda je sestra dobila i temperaturu, rekla je da joj je strašno vruće i svukla bluzu. Mislim da je i njen dečko dobio od nje temperaturu, jer se i on svukao i legao kraj nje.

Onda sam shvatio odakle dolazi ta visoka temperatura, od koje je oboma tako loše. Iz jaja njenog dečka izlegla se, naime, gorostasna glista. Video sam kako je ispuzala iz otkopčanih panatalona i uspravila se. Nešto takvo još nisam video. Bila je velika najmanje 20 cm.

Kad je sestra videla strašnu glistu, silno se uplašila. Raskolačila je oči i široko otvorila usta. Ipak sestra je bila vrlo hrabra. Pokušala je glistu ubiti. Stavila ju je u usta i ugrizla je za vrat. Onda joj je verovatno pokušala isisati krv. Odjednom je sestra ispustila smešan, grgljajući zvuk i pustila glistu. Verovatno je glista ugrizla nju.

Onda ju je ponovno zgrabila i snažno držala, dok je njen dečko iz džepa izvadio brnjicu i nataknuo je glisti na glavu. Verovatno zato, da ne može više gristi i pljuvati. Sestra je legla na leđa i raširila noge, a njen dečko je legao na nju. Očigledno su hteli glistu zgnječiti među sobom kao valjak.

Ali glista se borila kao luda, oboje su jecali i stenjali, bilo je strašno. Borili su se takvom silinom da su skoro prevrnuli kauč. Nakon duge i teške borbe, odjednom su se smirili. Mislio sam, da je glista sada mrtva, jer je mlohavo visila, a iz nje je izašla njena utroba. Sestra i njen dečko su bili mrtvi umorni, ali su se ipak i dalje ljubili. Mislim da je to bilo od radosti što su pobedili tu strašnu životinju.

Ali kakav šok! Glista nije bila mrtva, nego je još živela! Skočila je gore i opet počela da se bori. To se ponovilo nekoliko puta, sve dok moja sestra nije skočila na nju i pokušala je ubiti tako, da je svojom stražnjicom silovito udarala po glisti.
Uprkos tome, tek je nakon 35 minutne borbe konačno bila mrtva. Dečko je uhvatio mrtvu glistu za uši i odneo je u wc.

Svi kažu da mačka ima devet života, ali ja sam juče ustanovio da gliste sigurno imaju nekoliko života više nego mačke!


Perica

Izvor: (Highlife.rs)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke   Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke EmptyWed Apr 07, 2010 10:38 pm

:lowl: :lowl: :lowl:
Na vrh Go down
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke   Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke EmptyThu Apr 08, 2010 10:25 am

ahaahahahahah Very Happy
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke   Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke EmptyFri Oct 08, 2010 8:14 pm

ha ha ha ha ha
odlican vic
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
Sponsored content





Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke   Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke Empty

Na vrh Go down
 
Kako je Perica ustanovio da glista ima više života od mačke
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Birmanske macke
» Smjesne Macke!
» Perica i lovac
» Perica i baba
» Smisao života

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: ZABAVA :: VICEVI :: Perica-
Idi na: