Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Da, da, jos jedan reality .......

Go down 
AutorPoruka
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Da, da, jos jedan reality ....... Empty
KomentarNaslov komentara: Da, da, jos jedan reality .......   Da, da, jos jedan reality ....... EmptyMon Apr 19, 2010 1:15 am

Da, da, jos jedan reality u Srbiji.......

Folk zvezda Seka Aleksić i njen tim saradnika, posle pregovora sa mnogobrojnim televizijama, odlučili su da se njen rijaliti-šou „Moja desna ruka" emituje na TV Foks.

Seka će naredne nedelje sa čelnim ljudima Foksa potpisati ugovor i tada će objaviti termin početka emitovanja šoua.

- Posle brojnih pregovora najbolju ponudu dao je Foks, što je Seka prihvatila. Pilot emisija je nedavno snimljena, a oni koji su je videli kažu da je urađena po svetskim standardima, kako i dolikuje jednoj zvezdi. Za Sekin rijaliti vlada veliko interesovanje i u zemljama regiona i ovih dana treba da se donese odluka koje televizije će ga emitovati u Bosni, Hrvatskoj, Sloveniji i Makedoniji - navodi sagovornik Pressa.

U Sekinom šouu, koji će se emitovati tri meseca, od 12 kandidata (šest muškaraca i šest devojaka) biće izabran samo jedan koji će narednih godinu dana biti pevačicin asistent. Ovih dana se pronela vest da još neke javne ličnosti iz Srbije žele da pokrenu šou sličan Sekinom, što pevačicu nije iznenadilo.

- Drago mi je da su se neki ugledali na moj rad, ali uvek sam se vodila time da je bitno ko je prvi. Nikad nisam volela plagijate, ni kad je reč o pesmama, ni o ostalim stvarima. Original je uvek kvalitetniji i zanimljiviji od kopija - rekla je Seka.

Izvor : Press


Da, da, jos jedan reality ....... V156561p0
Verovatno cu baciti pogled ako mi vreme dozvoli, ali da su mi se smucili ovi programi-jesu i to mnogo!
Verujem da ce ovde biti dosta prenemaganja i foliranja sa Sekine strane
A vi?
Na vrh Go down
 
Da, da, jos jedan reality .......
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Jedan dva,jedan,dva.......
» Tose Proeski
» Da sam musko samo jedan dan..
» Vinarija Kovacevic-jos jedan od aduta
» Slike sa trka Formule jedan sezona 2009/10

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: UMJETNOST I KULTURA :: RADIO i TV MEDIJI :: TV- Rijaliti šou-
Idi na: