Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zubi i njihova njega

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zubi i njihova njega Empty
KomentarNaslov komentara: Zubi i njihova njega   Zubi i njihova njega EmptyFri Apr 17, 2009 6:12 pm

Zubi i njihova njega J0238401 Da li vodite redovnu brigu o zubima i koliko je to intenzivno ( pranje , izbjeljivanje , zubni konac i sta vec ide uz to )
Da li se "bojite" zubara ?
Da li redovno idete na pregled kod zubara il' samo kad je nuzno?
Da li preferirate privatnu praksu il odlazak kod zubara u Dom zdravlja, Bolnicu ?
:face:
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
dacaPD
Super korisnik
Super korisnik
dacaPD


Female
Registracija : 2009-06-25
Godine : 44
Komentari : 498
Mjesto : Prijedor

Zubi i njihova njega Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zubi i njihova njega   Zubi i njihova njega EmptyMon Aug 17, 2009 5:23 pm

Wow koliko pitanja.. Ne bojim se zubara ali mi nije ni ugodna pomisao na odlazak njemu. Zube perem ujutro i uvece i to zubnim pastama koje kako oni kazu momentalno izbjeljuju zube( necu reklamirati svima opste poznate), od ostalih preparata za njegu zuba ne koristim nista.A zubaru idem samo kada imamaproblema ili uvidim na problem. A posto kod nas nema drzavne prakse imamo sve privatne zubare pa se orijentisemo po prepuruci ko je najbolji.
Moja sreca sto imam zdrave i jake zube, uz malo njege i moje posjete zubaru su zaista rijetke. E sad kako godine odmicu ko zna. Ali kad vidim koja je patnja ljudi koji imaju zubne proteze odlucila sam da cu po svaku cijenu sacuvati svaki zub koliko budem mogla duze.
Na vrh Go down
 
Zubi i njihova njega
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sta prvo primetite kod njega????
» Kada ona zarađuje više od njega!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: LIFESTYLE :: ZDRAVLJE :: STOMATOLOGIJA-
Idi na: