Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kalašnjikov besplatno uz kamion

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Kalašnjikov besplatno uz kamion Empty
KomentarNaslov komentara: Kalašnjikov besplatno uz kamion   Kalašnjikov besplatno uz kamion EmptyThu Jul 23, 2009 12:41 am

Kalašnjikov besplatno uz kamion Kalasnjikov-v

Kamiondžije u Sjedinjenim Američkim Državama imaju priliku da pri kupovini novog vozila besplatno dobiju pušku AK-47.

Ponudu, sada već tradicionalnu, objavio je na bilbordima i u novinama Mark Miler, vlasnik salona "Max motors" na jugu Kanzasa. Akcija Milerove kuće traje do kraja avgusta, a klijenti uz kupljen kamion ili kamionet dobijaju i besplatan vaučer za kalašnjikov.
Miler ovu promociju oružja vidi kao "zdrav način za podizanje prodaje", objašnjavajući kako istovremeno građanima omogućava bolju zaštitu. Na pitanje da li i sam nosi oružje, vlasnik salona odgovara potvrdno.
"Imam ih koliko hoćete. Imam AK-ove, AR-15, pištolje, puške, sve. Ne nosim ih jer sam zao već što sam proživeo dovoljno dugo da oko sebe vidim zlo", ističe Miler.

To nije prvi put da se njegova firma odlučuje na neobičan potez. Svojim mušterijama su i ranije nudili vaučere koje su mogli da zamene za gorivo ili oružje.
Pokazalo se to odličnim potezom jer je samo u toku prošle godine mesečna prodaja automobila porasla za 35 komada, piše britanski "Dejli mejl". Izvor:(Blic Online)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Kalašnjikov besplatno uz kamion Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kalašnjikov besplatno uz kamion   Kalašnjikov besplatno uz kamion EmptyThu Jul 23, 2009 12:44 am

Taj Kanzas je raj za bivše Yugoviće Kalašnjikov besplatno uz kamion Srpski11 Kalašnjikov besplatno uz kamion Smajli13 Kalašnjikov besplatno uz kamion Sahran10
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

Kalašnjikov besplatno uz kamion Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kalašnjikov besplatno uz kamion   Kalašnjikov besplatno uz kamion EmptyFri Jul 24, 2009 12:44 pm

DA DA Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





Kalašnjikov besplatno uz kamion Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kalašnjikov besplatno uz kamion   Kalašnjikov besplatno uz kamion Empty

Na vrh Go down
 
Kalašnjikov besplatno uz kamion
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» SIVI KAMION CRVENE BOJE
» Album Marka Nastića besplatno na Internetu
» Besplatno telefoniranje: eBay bi mogao ukinuti Skype

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: ZABAVA :: ZANIMLJIVOSTI-
Idi na: