Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Šta ubija strast u vezi

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Šta ubija strast u vezi Empty
KomentarNaslov komentara: Šta ubija strast u vezi   Šta ubija strast u vezi EmptySat Jul 25, 2009 10:38 pm

Nije lako očuvati strast u dugogodišnjoj vezi jer svakodnevne obaveze mogu da ubiju požudu sa početka. Američki seksolog, otkriva pet grešaka koje ne smijete da napravite u braku ili vezi ako želite da i dalje imate buran seksualni život.

Šta ubija strast u vezi Veza443795125

Potiskivanje nezadovoljstva
Ako partneru prešutite da vas je iznervirao, morate odmah da se mijenjate. Psiholozi kažu da je konstruktivna svađa jedan od preduslova za uspješnu vezu. Ukoliko stalno izbjegavate otvorene sukobe, postat ćete ogorčeni i hladni, što će uništiti vaš intimni život.

Teške riječi
Bez obzira na to koliko vas je partner iznervirao, vodite računa da vam se ne omakne uvreda koja se odnosi na neku njegovu manu. To ne smije da vam se dešava, jer vam partner poslije toga više nikada neće vjerovati.

Zapustili ste se
To što ste u braku već sedam ili više godina, ne znači da možete do kraja života da računate na partnerovu naklonost. Stručnjaci kažu da se mnoge žene nakon udaje opuste, pa ne vode računa o liniji, frizuri, odjeći… Izbjegnite ovu grešku jer može da ubije strast u vašoj vezi.

Manjak povjerenja
Ako ste po prirodi izuzetno ljubomorni, potrudite se da to suzbijete. Ukoliko stalno napadate partnera pitanjima "Gdje si bio? Šta si radio?", napravit ćete sebi pakao od života. Partner poslije izvjesnog vremena neće željeti da se vrati kući, a ni na kraj pameti mu neće biti da vas zagrli.

Neprivlačno ponašanje
Grickanje noktiju, glasno žvakanje hrane ili nepuštanje vode u toaletu neke su od najiritantnijih navika koje mogu da dovedu vašeg partnera do ludila. Ma koliko to izgledalo banalno, vjerujte da je ovakvo ponašanje neprijatelj strasti.

Izvor:(24sata.info)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Šta ubija strast u vezi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ubija strast u vezi   Šta ubija strast u vezi EmptySun Jul 26, 2009 12:34 pm

ja ovog sa slike nikad ne bih ostavila... Smile Smile Smile nikad mi strast ne bi ubili... Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Šta ubija strast u vezi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ubija strast u vezi   Šta ubija strast u vezi EmptySun Jul 26, 2009 12:39 pm

hahahahahahha, ma daj Jolie, mislim da bi ti priseo, kad bi ga druge mace okupirale,... Very Happy
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Šta ubija strast u vezi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ubija strast u vezi   Šta ubija strast u vezi EmptySun Jul 26, 2009 12:42 pm

Pa ja sam mu dovoljna... Smile
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

Šta ubija strast u vezi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ubija strast u vezi   Šta ubija strast u vezi EmptySun Jul 26, 2009 9:01 pm

ni ja ovu Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Šta ubija strast u vezi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ubija strast u vezi   Šta ubija strast u vezi EmptyWed Aug 19, 2009 12:14 am

slazhem se sa tim twojim sexologom......a ima tu josh dosta toga...........uostalom jednostawno dosade jedno drugom............
Na vrh Go down
Sponsored content





Šta ubija strast u vezi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ubija strast u vezi   Šta ubija strast u vezi Empty

Na vrh Go down
 
Šta ubija strast u vezi
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Šta ubija strast
» DAMA KOJA UBIJA
» Pronađen gen koji ubija ćelije tumora
» Tose Proeski
» Neverstvo u vezi ili braku

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: PORODIČNO-BRAČNI-LJUBAVNI KUTAK :: BRAK-
Idi na: