Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dva sveta

Go down 
AutorPoruka
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Dva sveta Empty
KomentarNaslov komentara: Dva sveta   Dva sveta EmptyMon Aug 10, 2009 9:28 pm

Jednog dana u novinama je osvanula prica da se devojka bacila sa nebodera zbog voljenog mladica, pre smrti napisala mu je oprostajno pismo:
"DVA SVETA MI SMO, NIKAD ZAJEDNO MOGLI BITI NISMO, KRAJ TEBE SAM SE OSECALA KAO PTICA U LETU, BIO SI MI SVE NA SVETU... VOLELA SAM SVAKI DEO TEBE I ZBOG TOGA PROKLINJALA SEBE, PRATILA SAM SVAKI KORAK TVOJ I PRIZELJKIVALA DA SI SAMO MOJ, ALI TEBI JE VAZNIJA BILA DROGA, GLEDAO SI U NJU KAO U BOGA... VOLELA SAM OCAJ NA TVOM LICU, DOK SI SVUGDE SA SOBOM NOSIO SPRIC... KOLIKE SAM NOCI PROPLAKALA MOLECI BOGA DA TE IZBAVI IZ PAKLA... ZBOG TEBE SAM SKORO UBILA, DOK TE DRUGA PRED MOJIM OCIMA LJUBILA. SVAKE NOCI U MISLIMA SU MI BILE TVOJE SMEDjE OCI. HTELA SAM TE PREBOLETI, HTELA SAM TE PRESTATI VOLETI, HTELA SAM TE ZABORAVITI POMOCU PICA, ALI SAM TE OPET OSECALA U SVAKOM DELU SVOG BICA... CIM SAM TE UGLEDALA: SMEDJA KOSA, SMEDJE OCI, ZNALA SAM ZABORAVITI TE NECU MOCI... ZBOG TEBE SAM MORALA KROZ PAKAO PROCI I DO OVE TACKE DOCI... BIO SI MI LJUBAV PRVA, A JA ZA TEBE OD LJUBAVI NI MRVA... NOSILA SAM TE U KRVI, A SAD CE NJOM DA SE HRANE CRVI... KAD SE VRATE LASTAVICA, VISE NECE BITI MOJIH RUKU DA SE SMESTE OKO TVOGA VRATA... MOLIM TE SHVATI SVU SRECU ZELIM TI JA, ALI NE ZELIM VISE SAMA CEKATI SUMORNE ZORE, OVO JE JEDINI IZLAZ IZ OVE NOCNE MORE... ZNAJ DA TE NE KRIVIM NI ZA STA, VOLELA SAM TE, TI MENE NISI I TO JE TO... SAMO TE JEDNO MOLIM POVREMENO MI DONESI NA GROB JEDAN CVET, JER IPAK SI BIO SAV MOJ SVET!"

Nakon dva dana u novinama osvane prica:
"NA GROBU DEVOJKE NASLI LES MRTVOG MLADICA... PORODICA STO JE DONELA CVECE SVOJIM MRTVIM, NASLA GA JE S' NOZEM U PRSIMA... KAD JE DOSLA POLICIJA USTANOVILA MIR, U NJEGOVOJ RUCI NASLA JE KRVAVI PAPIR:
"JA SAM VOLIO TEBE, AL' ME OVAJ ZIVOT NEPOVRATNO SJEBE... GADIM SE SAM SEBI, JER PRAVU LJUBAV NISAM MOGAO PRUZIT TEBI, A VOLEO SAM TE, SVEDOK MI BOG, SAD KAD TE NEMA KO DA NEMAM NIKOG SVOG... GURAO SAM TE STALNO OD SEBE, JER NISAM ZELIO UNISTITI TEBE. NISAM HTEO DA PATIS, A HILJADU PUTA SAM POZELEO DA MI SE VRATIS... LJUBAV JE KUJA KOJA TE NA SVE NACINE SJEBE, LJUBAV JE ONA GUJA KOJA TE ODVOJILA OD MENE... NE ZELIM VISE BITI TUGE I BOLI ROB, JEDINA ZELJA MI JE DA S' TOBOM DELIM GROB... U ZORU KAD MI SRCE PRESTANE DA LUPA, KAD NISAMO MOGLI ZA ZIVOTA, U SMRTI CEMO BITI ZAJEDNO!!! Sad :| 🇳🇴


by anonymous
Na vrh Go down
 
Dva sveta
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Volim te na svim jezicima sveta...
» Hocete li se vakcinisati protiv gripa tipa H1N1(svinjski grip)
» Kamerom otkrila provalu na drugom kraju sveta
» Prevara - slatko zabranjeno voce od kako je sveta i veka

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: UMJETNOST I KULTURA :: KNJIŽEVNOST :: LJUBAVNA POEZIJA :: TUZNE ROMANTICNE PRICE-
Idi na: