Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Mala

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Mala Empty
KomentarNaslov komentara: Mala   Mala EmptyTue Aug 11, 2009 4:34 pm

Nemoj nikome nikada reci da je postojala jedna “mala”... Da je bila tvoja i sve ti dopustila, sve dala! Nemoj nikome nikada reci da si otisao iz njenog zivota kao tama, nemoj im priznati nikad da “mala” je ostala sama... Nemoj nikome nikada reci da je plakala i patila, da si joj znacio, a nije te vratila! Nemoj nikome nikada reci da “mala” trebala te i da “mala” bojala se, svega cega bojis se... I kad gledas “malu”, ona gleda te i kad druge zele te, ona ne da te! Nemoj nikome nikada reci da je ponos unistio sve, ko zna hoce li opet srecna biti, nemoj nikome nikada reci molim te... Nemoj nikome nikada reci da su ti govorili da za tu “malu” nisi i nemoj im nikada reci da su je pitali: “ZALjUBLjENA SI?”... Nemoj nikome nikada reci da je morala reci: “NE!”, iako zaljubljena bila je! Nemoj nikome nikada reci da bio si joj sve i nemoj im reci kakve bile su noci te, kad si “maloj” ulazio u sne, kad bila je sigurna da trebas je, a ti si bio srecan, nisi znao za puteve tuge... Nemoj nikome nikada reci da njene noci bile su duge! Nemoj im reci da je “mala” zbog tebe sve izgubila, jer bila je srecna dok te je ljubila... I nemoj nikome nikada reci da si “malu” bar malo voleo, da si je za oprostaj molio, samo im reci: “ZAZALITI NECU!”, ali nemoj nikome nikada reci da nakon svega “mala” ti zeli srecu i zeli te bar kao prijatelja, zeli da joj kazes sve... Nemoj nikome nikada reci da “mala” nije mogla reci: “NE!”, i nemoj reci da “mala” jos uvek za tebe dise, da “mala” zbog tebe umire i zbog tebe stihove pise... Nemoj nikome nikada reci da “mala” zbog tebe sja, i nemoj molim te reci, da je ta “mala” JA!!!

By Jovana Novakovic


Jolie: komentar modifikovan dana: Sat Oct 24, 2009 3:00 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Mala Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mala   Mala EmptyTue Aug 11, 2009 4:40 pm

Very Happy Hej "mala" još ćeš ti i pjesme prodavati, ali moraš meni dati moj dio scratch

simpatična pjesma ili priča (šta li je već) lol!
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Mala Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mala   Mala EmptyTue Aug 11, 2009 4:42 pm

vazi... nema problema... Smile Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





Mala Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mala   Mala Empty

Na vrh Go down
 
Mala
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Severina
» mala igrica
» Mala mlecika
» ~Opera~ podesavanje chata
» Volim te mala,znas!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: UMJETNOST I KULTURA :: KNJIŽEVNOST :: LJUBAVNA POEZIJA :: TUZNE ROMANTICNE PRICE-
Idi na: