Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!

Opera.top-forum

HomePortalKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin

Share

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par)

Go down 
AutorPoruka
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie

Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 26
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) Empty
KomentarNaslov komentara: William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par)   William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) EmptyMon Aug 17, 2009 6:24 pm

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) William_levy_02_09

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) Williamlevy3

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) Wl

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) William_levy_finale_07

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) William_levy_white_21

^..^ Nisi ti kriv sto si u blizini bio tako daleko, mada cisto sumnjam da ces ikom biti blizi... Ti stvarno nemas nikakve veze sa tim, sto vise nikom ne dam da mi se tako priblizi... Donosio si stvari koje me vesele, valjda svako dobije ono sto zasluzi.. Dobro si znao sto me raduje, ali nikad ono sto me rastuzi..Sta me sad pitas sta mi je, sto nisi pitao ranije..? Sto nisi gledao znakove kraj puta sad nisam vise ni tuzna, ni ljuta.. Svejedno je..!!! ^..^
Na vrh Go down
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie

Female

KomentarNaslov komentara: Re: William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par)   William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) EmptyMon Aug 17, 2009 6:33 pm

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) Elizabeth

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) Elizabeth_Gutierrez_Olvidarte_Jamas_5

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) 0000211281-03576L

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) 0000171352-32934L

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) Elizabethgutierrez-bebe-dress

^..^ Nisi ti kriv sto si u blizini bio tako daleko, mada cisto sumnjam da ces ikom biti blizi... Ti stvarno nemas nikakve veze sa tim, sto vise nikom ne dam da mi se tako priblizi... Donosio si stvari koje me vesele, valjda svako dobije ono sto zasluzi.. Dobro si znao sto me raduje, ali nikad ono sto me rastuzi..Sta me sad pitas sta mi je, sto nisi pitao ranije..? Sto nisi gledao znakove kraj puta sad nisam vise ni tuzna, ni ljuta.. Svejedno je..!!! ^..^

Jolie: komentar modifikovan dana: Wed Aug 19, 2009 3:40 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie

Female

KomentarNaslov komentara: Re: William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par)   William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) EmptyMon Aug 17, 2009 6:50 pm

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) William-levy-y-elizabeth-gutierrez-300x350

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) 1245011551-2

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) William-Levy-y-Elizabeth-Gutierrez-telenovelas-4451810-300-400

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) 54

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) WILLIAM+LEVY+-+ELIZABETH+GUTIERREZ

Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad

Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 50
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

KomentarNaslov komentara: Re: William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par)   William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) EmptyWed Aug 19, 2009 3:51 pm

Jolie, znam da očekuješ neki komentar, ali za ovo stvarno nemam komen., prekrasni su a ona je perfektna :drool:

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) Banjal10
Na vrh Go down
http://opera.bosnianforum.com
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie

Female

KomentarNaslov komentara: Re: William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par)   William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) EmptyWed Aug 19, 2009 3:58 pm

oboje su perfektni.... :drool:

Na vrh Go down
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki

Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 35
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

KomentarNaslov komentara: Re: William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par)   William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) EmptyWed Aug 19, 2009 11:18 pm

cough* isuse umalo se prevrnuo...
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par)   William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par) Empty

Na vrh Go down

William Levy & Elizabeth Gutierrez (najlepsi par)
Na vrh 
Stranica 1/1