Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dobar razvod ili los brak?

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyThu Aug 20, 2009 12:42 am

Treba li zbog dece ili neceg drugog ostati u losem braku ili misliti na sebe i dobro se razvesti?
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyThu Aug 20, 2009 2:05 am

Naisha, mogu ti reći da mi se svidjaju tvoja pitanja odnosno teme,...
Moj odgovor ćeš dobiti poslje drugih komentara,..Iskreno se nadam da će biti još raspoloženih da diskutuju na ovo dobro postavljeno pitanje,..
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Gost
Gost




Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyThu Aug 20, 2009 8:59 pm

hwala hwala gos'n administator cheers
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyThu Aug 20, 2009 9:44 pm

Svakako da je bolji zdrav razvod nego bolestan brak,ali se reba potruditi da se brak ne razboli.A sve mi se vise cini da se brak kao institucija urusio i da sve vise postoji kao farsa koju mladi pozele u jednom trenutku samo radi same ceremonije i dozivljavanja iste.Iz nekog svog iskustva u braku koji je hvala dragom Bogu iskreno srecan i traje vec 32 godine,cinimi se da je prohujalo vreme cas pre,samo zato sto smo postojali mi i zivot koji smo sami stvorili zeljom i htenjem ,bez predrasuda,bez nadmetanja nekakvog ponosa koji bi bio iznad nase ljubavi kao mac.

Ako je ne moguce ziveti lepo i u ljubavi svakako da je bolje sporazumno se razvesti.
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyThu Aug 20, 2009 9:55 pm

anemona (citat):
Svakako da je bolji zdrav razvod nego bolestan brak,ali se reba potruditi da se brak ne razboli.A sve mi se vise cini da se brak kao institucija urusio i da sve vise postoji kao farsa koju mladi pozele u jednom trenutku samo radi same ceremonije i dozivljavanja iste.Iz nekog svog iskustva u braku koji je hvala dragom Bogu iskreno srecan i traje vec 32 godine,cinimi se da je prohujalo vreme cas pre,samo zato sto smo postojali mi i zivot koji smo sami stvorili zeljom i htenjem ,bez predrasuda,bez nadmetanja nekakvog ponosa koji bi bio iznad nase ljubavi kao mac.

Ako je ne moguce ziveti lepo i u ljubavi svakako da je bolje sporazumno se razvesti.

Very Happy slažem se Anemona sa tobom, ovi mladi prave vjenčanja samo radi poklona Very Happy
i čim prodje ta ceremonija i pregledaju se i prebroje pokloni oni automatski traze rastavu braka Very Happy Very Happy Very Happy samo se šalim, nemojte me sad bombardovati Shocked
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyThu Aug 20, 2009 10:06 pm

Ma znam da se salis .Samo jedno je sigurno da za brak nije dovoljno samo reci volim te,i poci u krevet.Po meni brak ne trpi nadmenost,surenjivost,egoizam,naturanje krivice i odgovornosti,podele ovo je moje ,ovo tvoje i ne sme nikada postojati tvoji ili moji roditelji ili prijatelji.Kada i dodje do pitanja a sta ce mo sad,onda se to kaze e ajmo se dogovoriti a ne traziti krivca i trositi dragoceno vreme na prepirke i svadje.Samo jedan zivot imamo,mislim da ljudi dosta sami sebi uruse brak i zivot zbog ega koji nije dobar saveznik vec rusitelj lepog.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyThu Aug 20, 2009 10:27 pm

ja se slazhem sa oboje Smile)))))))))))
Na vrh Go down
djinakatarina
Novi korisnik
Novi korisnik



Female
Registracija : 2010-03-04
Komentari : 1

Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyThu Mar 04, 2010 7:22 am

affraid cheers
Biti il' ne biti pitanje je sad, otici il' ostati, pitanje je sad?

Mislim da su ljudi poprilicno optereceni predrasudama, o braku, kao i o razvodu braka, ocekivanjem okoline i svojih licnih i tradicionalnih sistema vrednosti i to ih tera da prave velike zivotne greske i onemogucava da preduzimaju prave korake...
ja se evo naprimer plasim razvoda, jer nisam u stanju da se suocim sa samocom i emotivnim odrastranjem. Plasi me cinjenica da cu biti sama, odgovorna za sopstveni zivot, uvek se cini da je lakse ziveti u braku i prebacivati odgovornost na supruznika...
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyThu Mar 04, 2010 12:53 pm

Razgovori sa samim sobom su vise nego pozeljni -preispitivanje i nadasve je neophodno biti posten, iskren pred samim sobom i na kraju odlucan...
U svemu tome je najvaznije i shvatiti da odluke koje donosimo ne donosimo radi drugih vec iskljucivo radi sebe...A da je sve drugo laz i zavaravanje -laganje samog sebe i svih oko sebe...jer drugi se nisu zapitali da li je taj brak dobar ili nije vec vi!!!
Na vrh Go down
Snezana
Novi korisnik
Novi korisnik



Female
Registracija : 2011-04-11
Komentari : 1

Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyMon Apr 11, 2011 5:47 pm

Ostati u braku i patiti,biti nesrecan nije resenje.Ali ipak treba pokusati spasti brak.Za to treba mnogo truda i razgovora,bez prebacivanja krivice na partnera.Ali ako se samo jedna strana trudi a druga ne onda taj brak nikada nece opstati i u tom slucaju je bolji razvod.
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? EmptyTue Apr 12, 2011 11:06 am

Slazem se Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Dobar razvod ili los brak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobar razvod ili los brak?   Dobar razvod ili los brak? Empty

Na vrh Go down
 
Dobar razvod ili los brak?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Postoji li srecan brak???
» 11 korisnih savjeta za dobar seks
» Brak ne živi samo od ljubavi
» Brak-institucija i ili sta?
» Mijesani brak

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: PORODIČNO-BRAČNI-LJUBAVNI KUTAK :: BRAK-
Idi na: