Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Specs -> poklon rankova

Go down 
5 posters

Sta mislite o ovome?
Dobra ideja
Specs -> poklon rankova Vote_lcap100%Specs -> poklon rankova Vote_rcap
 100% [ 6 ]
Ne svidja mi se
Specs -> poklon rankova Vote_lcap0%Specs -> poklon rankova Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nije potrebno
Specs -> poklon rankova Vote_lcap0%Specs -> poklon rankova Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 6
 
Poll closed

AutorPoruka
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptySat Aug 29, 2009 10:52 am

E pa ovako,ako ne kuzite cemu ova tema sad cu da objasnim.
Na dnu foruma je legenda koja prestavlja grupe koje su "specijalne" i zaduzene su za odrzavanje ovog foruma.

Slika -> Specs -> poklon rankova Screenshot2b

Klikom na svaku od tih grupa bit ce opis koja sta radi i zasto je tu,samo naravno ne klik na sliku :lol2:

Specs i Specs+ je grupa posebnih ljudi koji ucestvuju i trude se biti dio poboljsavanja cjelog foruma.Oni nemaju nikakvu moderatorsku opciju (osim ako im nije dodjeljena od strane administratora),ali zato su posebni zbog "necega" cime im je ta grupa dodjeljena.

Posto su sada ove grupe posebne svatko tko je u toj grupi moci ce zahtjevat neki "Rank" (natpis koji je ispod vaseg imena ili avatara),ali...ne besplatno.
Sljedeci nacin na koji cete moci zahtjevati rank je:

• Navesti Ime ranka
• Boju ranka
• Nesmije biti predugo (max: 5-50 slova)
• Nesmije biti "vulgarno" (i dalje znate na sta mislim :lol2: )
• Svaki prvi rank je "free" a ostali rankovi ce se naplacivati "Forum Bodovima" koji se skupljaju sudjelovanjem na forumu.
• Rankovi ce se placat po "1000" forum bodova! (mozete zahtjevat samo jednom promjenu ili povrat na stari rank ili receno "default") {Povrat se ne naplacuje,ali ponovno vracanje starog "novog" ranka se placa}

Mislim da je ovo jedina ideja zasad kako koristit forum bodove,a i nije losa :tongue2:

Ako vam se ne svidja mozete i glasovat 🆒

•Uskoro planiram napraviti nesto i za obicne korisnike pa neka i oni trose svoje bodove.

I za kraj.Ovdje mozete zapoceti zahtjeve nemojte na PM jer onda nikad kraja spamovima :lol2: vec mi ih je navrh glave :tongue2:


morki: komentar modifikovan dana: Thu Dec 30, 2010 8:36 pm; prepravljeno ukupno 7 puta (Reason for editing : Pravilo pod "crvenom" bojom ne vrijedi vise! - pravilo pod "plavom" bojom je novo!)
Na vrh Go down
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptySun Sep 06, 2009 9:09 pm

Vidim da je ovdje aktivnost "0" pa ok onda cu ponudit jos jednu grupu i novu boju...ali uskoro!!! samo dok ne smislim sta cu.

EDIT!

Sredjeno!


Morki: komentar modifikovan dana: Wed Sep 16, 2009 12:02 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Riverdance
Legenda foruma
Legenda foruma
Riverdance


Female
Registracija : 2009-08-05
Godine : 60
Komentari : 1026

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyTue Sep 15, 2009 4:42 pm

Ma čekaj Morki dok se snadjem i smislim Very Happy
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptySun Sep 20, 2009 5:23 pm

Morki vas i dalje očekuje ovdje,....
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyMon Sep 21, 2009 10:48 am

Mislim da cu jos koju grupu ubacit samo da vidim kakvi su talenti Smile

EDIT:
Mile ako ti imas ideju samo mi posalji PM! :lol2:
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyTue Sep 29, 2009 1:37 pm

Morki (citat):
E pa ovako,ako ne kuzite cemu ova tema sad cu da objasnim.
Na dnu foruma je legenda koja prestavlja grupe koje su "specijalne" i zaduzene su za odrzavanje ovog foruma.

Slika -> Specs -> poklon rankova Lwgwndv20

Klikom na svaku od tih grupa bit ce opis koja sta radi i zasto je tu,samo naravno ne klik na sliku :lol2:

Specs i Specs+ je grupa posebnih ljudi koji ucestvuju i trude se biti dio poboljsavanja cjelog foruma.Oni nemaju nikakvu moderatorsku opciju (osim ako im nije dodjeljena od strane administratora),ali zato su posebni zbog "necega" cime im je ta grupa dodjeljena.

Posto su sada ove grupe posebne svatko tko je u toj grupi moci ce zahtjevat neki "Rank" (natpis koji je ispod vaseg imena ili avatara),ali...ne besplatno.
Sljedeci nacin na koji cete moci zahtjevati rank je:

• Navesti Ime ranka
• Boju ranka
• Nesmije biti predugo (max: 5-50 slova)
• Nesmije biti "vulgarno" (i dalje znate na sta mislim :lol2: )
• Svaki prvi rank je "free" a ostali rankovi ce se naplacivati "Forum Bodovima" koji se skupljaju sudjelovanjem na forumu.
• Za svaki novi rank placat ce se po "1000" forum bodova i to nakon sto vam prvi bude dodjeljen kao besplatan

Mislim da je ovo jedina ideja zasad kako koristit forum bodove,a i nije losa :tongue2:

Ako vam se ne svidja mozete i glasovat 🆒

•Uskoro planiram napraviti nesto i za obicne korisnike pa neka i oni trose svoje bodove.

I za kraj.Ovdje mozete zapoceti zahtjeve nemojte na PM jer onda nikad kraja spamovima :lol2: vec mi ih je navrh glave :tongue2:


ova teme jos ovijek je otvorena , pa vas pozivam, da razmislite o ovome i ako neko ima nekih želja da se javi Morkiju,..
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyTue Sep 29, 2009 1:38 pm

MOgu ja da pozelenim ?????????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyTue Sep 29, 2009 1:40 pm

Denza (citat):
MOgu ja da pozelenim ?????????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vrlo moguće, ali čekamo Morija, to je njegova obaveza, a vi samo pišite ovdje svoje želje,...
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyTue Sep 29, 2009 1:52 pm

Ocu da pozelenimmmmmmmm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Morki??
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyTue Sep 29, 2009 8:37 pm

Mozes zahtjevat RANK (ispod tvog imena),ali neznam za grupu...hm..ne zelim ispast nepravedan,ali grupe su odgovorne za forume,a znam da bis i ti to samo u ovom djelu mozes dobit neki rank ZELENOM bojom ako ces.To je zasad sto ti mogu ponuditi i nemoj se naljutit na mene Smile

Ako Mile ima sta za reci sto se tice grupe onda nema problema,ali ja sam za RANK.
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyTue Sep 29, 2009 8:40 pm

Morki (citat):
Mozes zahtjevat RANK (ispod tvog imena),ali neznam za grupu...hm..ne zelim ispast nepravedan,ali grupe su odgovorne za forume,a znam da bis i ti to samo u ovom djelu mozes dobit neki rank ZELENOM bojom ako ces.To je zasad sto ti mogu ponuditi i nemoj se naljutit na mene Smile

Ako Mile ima sta za reci sto se tice grupe onda nema problema,ali ja sam za RANK.

Morki ti si tamo glavni i ja se ne petljam,.....u boje ne ulazim,... Razz
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyTue Sep 29, 2009 8:44 pm

Znaci kao sto kazem gore...mozes da biras rank prvi puta je besplatno ,a nadalje ces morat koristit forum bodove Smile
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyTue Sep 29, 2009 8:46 pm

e tako na lijep način riješite Very Happy
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyWed Sep 30, 2009 8:08 am

OK
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyWed Jan 20, 2010 9:16 pm

A jer ima nesto za mene...... Kucni ljubimci i tako to... lol!
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyWed Jan 20, 2010 10:24 pm

Shonne (citat):
A jer ima nesto za mene...... Kucni ljubimci i tako to... lol!
nešto će da bude,... Wink Smile
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova EmptyWed Jan 20, 2010 11:39 pm

Oket samo pitam... Poz Svima.... :bounce:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
Sponsored content





Specs -> poklon rankova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Specs -> poklon rankova   Specs -> poklon rankova Empty

Na vrh Go down
 
Specs -> poklon rankova
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Drage naše-vama na poklon

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: DRUŠTVO :: KAFANA >UZDRAVLJE-
Idi na: