Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!

Opera.top-forum


 
HomePortalKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin

Vidi komentare bez odgovora
 

LEKARSKA ORDINACIJA

 
TemeKomentari
Zadnji komentar
Nema novih komentara

PREVENCIJA,SAVETI,UPOZORENJA

Moderator: AKI
57111Srbi treći u svetu...
Fri Mar 11, 2011 2:26 am
anemona Vidi zadnji komentar
 Obavjestenje & Ljepljiva  Odgovori  Autor  Viđeno  Zadnji komentar 
Nema novih komentara 9anemona446on Sat Jan 23, 2010 3:25 am
Shonne Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
25anemona1759on Fri Dec 25, 2009 12:26 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara
Ljepljiva:

Vakcine

 
4anemona2647on Tue Dec 01, 2009 11:36 am
anemona Vidi zadnji komentar
 Teme  Odgovori  Autor  Viđeno  Zadnji komentar 
Nema novih komentara 3anemona679on Thu Apr 08, 2010 4:31 pm
Bela76 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona440on Mon Feb 08, 2010 12:35 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona647on Sat Feb 06, 2010 9:41 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 2anemona422on Mon Jan 18, 2010 4:56 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona443on Sun Dec 27, 2009 6:21 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Milorad376on Mon Dec 21, 2009 6:03 pm
Milorad Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona959on Sun Dec 13, 2009 9:36 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Milorad499on Sun Nov 29, 2009 2:41 pm
Milorad Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara
Neki liječnici će zato od pacijenata tražiti da potpišu dokument kojim potvrđuju da se cijepe na vlastitu odgovornost.
 
0Milorad378on Fri Nov 27, 2009 9:55 pm
Milorad Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona580on Fri Nov 20, 2009 3:13 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona409on Mon Nov 09, 2009 11:53 am
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara
Šta je svinjski grip? Koje su posledice po ljudsko zdravlje?
 
0Milorad404on Sun Nov 08, 2009 11:34 pm
Milorad Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona486on Fri Nov 06, 2009 12:17 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Milorad448on Thu Nov 05, 2009 2:58 pm
Milorad Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Milorad406on Wed Nov 04, 2009 11:39 pm
Milorad Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona452on Wed Nov 04, 2009 9:55 am
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona425on Wed Nov 04, 2009 9:44 am
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara
Grip H1N1
 
2Milorad599on Tue Nov 03, 2009 9:35 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 1anemona1255on Mon Nov 02, 2009 11:56 am
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona2072on Mon Nov 02, 2009 11:30 am
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona1243on Mon Nov 02, 2009 11:25 am
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona604on Tue Oct 27, 2009 1:53 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona1105on Tue Oct 27, 2009 1:50 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona429on Sun Oct 25, 2009 9:23 am
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona749on Fri Oct 23, 2009 4:58 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona568on Fri Oct 23, 2009 4:53 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona1474on Fri Oct 23, 2009 4:50 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona969on Fri Oct 23, 2009 4:46 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona1500on Tue Oct 20, 2009 12:54 am
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Milorad1172on Tue Oct 06, 2009 11:47 pm
Milorad Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0anemona836on Sat Oct 03, 2009 11:17 am
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Milorad1113on Tue Sep 29, 2009 1:00 pm
Milorad Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 6anemona1837on Fri Aug 28, 2009 3:25 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 11Milorad729on Mon Aug 24, 2009 7:11 pm
anemona Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 4anemona1202on Sun Aug 16, 2009 6:03 pm
strasno Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 3anemona1285on Sat Aug 15, 2009 1:02 am
Milorad Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Milorad806on Sat Apr 18, 2009 1:41 pm
Milorad Vidi zadnji komentar
 Na vrh 
Trenutno su ovdje: niko
Moderator:AKI
Permissions in this forum:Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
-
Idi na:  
Novi komentari Novi komentari
Novi komentari [ Popularna tema ] Novi komentari [ Popularna tema ]
Novi komentari [ zatvoreno ] Novi komentari [ zatvoreno ]
Nema novih komentara Nema novih komentara
Nema novih komentara [ Popularna tema ] Nema novih komentara [ Popularna tema ]
Nema novih komentara [ zatvoreno ] Nema novih komentara [ zatvoreno ]
Obavjestenje Obavjestenje
Global announcement Global announcement
Ljepljiva Ljepljiva