Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Severina: Venčanje "reda radi"

Go down 
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Severina: Venčanje "reda radi" Empty
KomentarNaslov komentara: Severina: Venčanje "reda radi"   Severina: Venčanje "reda radi" EmptySat Sep 26, 2009 1:13 pm

Severina: Venčanje "reda radi" V147879p0

Hrvatska pevačica koja će 17. oktobra u Beogradskoj areni održati solistički koncert,Severina otkrila je da će se udati za Slavka Šainovića, ali ne zbog roditelja ili "reda radi".

Severinu(37) od kako je počela vezu sa vlasnikom sportskog kluba u Rijeci, novinari pitaju samo jedno - "kada će svadba".

"Nije mi prijatno da govorim o tome, lepo mi je u ljubavi, sve je super, ali ne znam kada će svadba", rekla je pevačica za "Blic".

Kao devojčica je maštala o venčanju, ali joj je, kako kaže, bilo zanimljivo i da obuče venčanicu na svojoj promociji i napravi svadbu bez mladoženje, ali sa "srećnim svatovima".

Severina: Venčanje "reda radi" V147879p1

"Nekad mi se čini kao da sam sve to već obavila", rekla je Seve i dodala da će njeno venčanje verovatno podsećati na film "Moja velika mrsna pravoslavna svadba".

"Kada se okupi sva rodbina koju godinama nisi video...mada, verovatno postoji razlog zašto ih nisi video...Svadba se uglavnom pravi zbog roditelja i 'reda radi'. Mislim da dvoje ljudi treba da osmisle taj dan onako kako njima odgovara. Osećam da ću ja u poslednjem trenutku promeniti plan".

Izvor:(MONDO)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
 
Severina: Venčanje "reda radi"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» LEONTINA: Moje tajno venčanje
» "Ana Frank" previše "mračna" za Holivud
» "AVATAR" PRESTIGAO "TITANIK"
» blog Jolie
» Njujork dobio Dan zakona i reda u čast TV serije

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: ZABAVA :: ZANIMLJIVOSTI :: POZNATE LICNOSTI :: POZNATE LIČNOSTI-TRAČ-
Idi na: