Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 KAFA....izbor...

Go down 
+2
Shonne
anemona
6 posters
AutorPoruka
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyWed Jan 20, 2010 10:24 pm

Ima kafa i kafa.
Najuobičajenija je ona koja se zove "jutarnja" kafa.Kakva god bila i kako god bila napravljena ona je neophodan ritual većini, ona okrepljuje, ona zaista budi i označava početak dana.
Najčešće su one koje se piju uz posao, ima judi koji ih piju na pauzi i ima onih poput mene koji stalno imaju neku veliku šoju u kojoj je nekakva kafa. Te zovem "ćutljive" kafe, zato jer se uz njih ne priča šta ti se sviđa već sve ono što posao zahteva. Moja je najčešće obična, bez šećera.
Ima kafa na koje se ode s nekim za predah, sa pozivom i to su "pričljive" kafe, uz njih se priča šta ti se sviđa, zabavne su i opuštajuće, najčešće su sa prijateljima, dobrim poznanicima, drugovima.
Ima i kafa koje su "nešto između" kafe, sa pozivom takvim da u prvi mah ne liče na posao, ali se u to brzo pretvore. Takve kafe retko imaju baš onako dobar ukus, bez obzira na to da li je posao uspešan ili ne, neosetljive su na uspeh posla, osetljive su na nedostatak prijateljstava, pravih.
Ima i sasvim posebnih kafa koje se piju tokom veoma važnih, nezaboravnih razgovora i one su tačno to - "važne kafe". Kad se stigne do dna šolje takve kafe ništa više nije isto kao u trenutku kad je stigla na sto, vrela i mirisna i "nesvesna" koliko je važna.
Ima i kafa koje sasvim slučajno zasluže naziv "udarac" kafa. Ona počne kao bilo koja vrsta, na bilo kom mestu i onda, tokom nje, stigne vest, priča, neki slučaj stvori događaj koji se doživi kao udarac u glavu, koji protrese, pomeri sve što izgleda skoro nepomično i ceo svet okrene naglavce, pretumba ljude, emocije i raspoloženja i često ostane nepopijena, ustvari.
I ima onih popodnevnih ili večernjih kafa koje se prave i piju kod kuće, zarad sopstvenog užitka, to su "samotne" kafe, one se dobro slažu uz knjigu, uz film ili sport, uz sedenje na terasi ili u dvorištu, uz muziku, uz bilo kakav hobi, telefoniranje, kompjuter,...
Danas mi je "uspelo" da za nekoliko sati popijem pet od sedam vrsta kafe koje poznajem. Mašala, rekoh sebi, mašala.

Ova sreda je po tome moj lični "kafeni rekord" i bila sam blizu tog rekorda nekoliko puta, a sada mi samo ostaje da vijam novi rekord - dan u kojem ću popiti svih "sedam od sedam".
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 1:05 pm

anemona (citat):
Ima kafa i kafa.
Najuobičajenija je ona koja se zove "jutarnja" kafa.Kakva god bila i kako god bila napravljena ona je neophodan ritual većini, ona okrepljuje, ona zaista budi i označava početak dana.
Najčešće su one koje se piju uz posao, ima judi koji ih piju na pauzi i ima onih poput mene koji stalno imaju neku veliku šoju u kojoj je nekakva kafa. Te zovem "ćutljive" kafe, zato jer se uz njih ne priča šta ti se sviđa već sve ono što posao zahteva. Moja je najčešće obična, bez šećera.
Ima kafa na koje se ode s nekim za predah, sa pozivom i to su "pričljive" kafe, uz njih se priča šta ti se sviđa, zabavne su i opuštajuće, najčešće su sa prijateljima, dobrim poznanicima, drugovima.
Ima i kafa koje su "nešto između" kafe, sa pozivom takvim da u prvi mah ne liče na posao, ali se u to brzo pretvore. Takve kafe retko imaju baš onako dobar ukus, bez obzira na to da li je posao uspešan ili ne, neosetljive su na uspeh posla, osetljive su na nedostatak prijateljstava, pravih.
Ima i sasvim posebnih kafa koje se piju tokom veoma važnih, nezaboravnih razgovora i one su tačno to - "važne kafe". Kad se stigne do dna šolje takve kafe ništa više nije isto kao u trenutku kad je stigla na sto, vrela i mirisna i "nesvesna" koliko je važna.
Ima i kafa koje sasvim slučajno zasluže naziv "udarac" kafa. Ona počne kao bilo koja vrsta, na bilo kom mestu i onda, tokom nje, stigne vest, priča, neki slučaj stvori događaj koji se doživi kao udarac u glavu, koji protrese, pomeri sve što izgleda skoro nepomično i ceo svet okrene naglavce, pretumba ljude, emocije i raspoloženja i često ostane nepopijena, ustvari.
I ima onih popodnevnih ili večernjih kafa koje se prave i piju kod kuće, zarad sopstvenog užitka, to su "samotne" kafe, one se dobro slažu uz knjigu, uz film ili sport, uz sedenje na terasi ili u dvorištu, uz muziku, uz bilo kakav hobi, telefoniranje, kompjuter,...
Danas mi je "uspelo" da za nekoliko sati popijem pet od sedam vrsta kafe koje poznajem. Mašala, rekoh sebi, mašala.

Ova sreda je po tome moj lični "kafeni rekord" i bila sam blizu tog rekorda nekoliko puta, a sada mi samo ostaje da vijam novi rekord - dan u kojem ću popiti svih "sedam od sedam".

Svaka ti Cast Anemona... No koment.... komsinice... :hpy:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 2:09 pm

Hvala komšo, koju ti naj češće piješ???
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 2:10 pm

Uglavnom jutarnju i to tursku..... nista drugo.. cheers
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 2:13 pm

Shonne (citat):
Uglavnom jutarnju i to tursku..... nista drugo.. cheers

znači jutarnja -budilica Very Happy
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 2:17 pm

Bas ta Komsinice... :bravo16:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 2:45 pm

Odvratna je Very Happy
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 3:12 pm

Sto Miho??? :ljutasam:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 4:05 pm

Mihajlo (citat):
Odvratna je Very Happy

Ko?kafa ili ja? Wink Very Happy
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 4:15 pm

Ne sme sad da ti odgovori.... xaxaxaxaxa..... :lowl: :lowl:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 9:26 pm

Ma kafa naravno ja je ne mogu nikako fuj.. Pa Anemona zar tako nesto da pomislis!!!
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 10:55 pm

Mihajlo (citat):
Ma kafa naravno ja je ne mogu nikako fuj.. Pa Anemona zar tako nesto da pomislis!!!

Taman posla bwe... znao sam odma na kafu mislis Bra... :bounce:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 11:22 pm

U ljubim ja moje dobro i naj lepse dete'lutkica je prava'znala sam i ja nego volim malo da ga cacnem Smile Very Happy
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Jan 25, 2010 11:33 pm

anemona (citat):
U ljubim ja moje dobro i naj lepse dete'lutkica je prava'znala sam i ja nego volim malo da ga cacnem Smile Very Happy

ako tako i treba malko... cheers
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
enemi
Obecani/a
Obecani/a
enemi


Registracija : 2008-12-06
Komentari : 109

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptySun Jan 31, 2010 9:17 am

Ja volim samo kafu sa prijateljicama.Mushkarci ne dolaze u obzir!


enemi: komentar modifikovan dana: Sun Jan 31, 2010 11:18 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptySun Jan 31, 2010 9:25 am

enemi (citat):
Ja volim samo kafu sa prijateljicama.Mushkarci ne dolaze u obzir!


lol! i ja takodjer Smile
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptySun Jan 31, 2010 11:09 am

Very Happy Very Happy Razz Razz
Na vrh Go down
enemi
Obecani/a
Obecani/a
enemi


Registracija : 2008-12-06
Komentari : 109

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptySun Jan 31, 2010 3:16 pm

Al' ste bezobrazni!!!! Odma' sex,sex i samo sex!
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptySun Jan 31, 2010 8:20 pm

Strasno bre... hmmmmm :lowl:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptySun Jan 31, 2010 8:32 pm

enemi (citat):
Al' ste bezobrazni!!!! Odma' sex,sex i samo sex!

Vala ENEMI bolje i da ste takvi nego kao onaj iz velikog brata.....neka vas zenskarosa-bar ce biti i zdravog nataliteta.... Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptySun Jan 31, 2010 8:59 pm

upravo tako... ja bih onog Bokija na lomacu i zapalila... Very Happy Smile
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... EmptyMon Feb 01, 2010 1:06 am

Jolie (citat):
upravo tako... ja bih onog Bokija na lomacu i zapalila... Very Happy Smile

Pridruzujem se zeljama....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
Sponsored content





KAFA....izbor... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAFA....izbor...   KAFA....izbor... Empty

Na vrh Go down
 
KAFA....izbor...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» REČNIK-poslovnog jezika
» Vas izbor....
» Da li treba da se umešate u detetov izbor prijatelja???
» Najskuplja kafa na svijetu- "Kopi luvak"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: DRUŠTVO :: KAFANA >UZDRAVLJE-
Idi na: