Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Novica Velickovic

Go down 
AutorPoruka
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Novica Velickovic Empty
KomentarNaslov komentara: Novica Velickovic   Novica Velickovic EmptySat Sep 26, 2009 1:13 pm

Veličković: "Zadovoljan sam"

Novica Velickovic 19928104954abde70605e3a354452556_big
Srpski košarkaški reprezentativac Novica Veličković pridružio se ekipi Real Madrida na pripremama za predstojeću sezonu.

Veličković, koji je ovog leta prešao u ’kraljevski’ klub, izjavio je da Real jedan od boljih timova u Evropi, koji u svakom meču ide na pobedu. Najbolji mladi košarkaš Evrope za prošlu sezonu dodao je da koncentracija na pripremama u Avilji na visokom nivou i da se nalazi u društvu sjajnih igrača i da je zadovoljan načinom na koji su ga saigrači prihvatili.

Real se trenutno nalazi na pripremama u Avilji i Veličković je izjavio da su mu prvi utisci o novom klubu sjajni.

„Dobro se osećam. Prvi put živim van svoje zemlje. Tek sam došao i voleo bih što pre da se upoznam sa saigračima i stručnim štabom. Biće ovo veoma zabavno i veliko iskustvo. Prvi dan na poslu je bio naporan, ali sam ga preživeo. Svi su me odlično prihvatili i svi su veoma ljubazni. Ja očekujem da ću Realu doneti mnogo energije i da ću igrati čvrsto, kao i da ću biti dobar saigrač“, rekao je Veličković.

Doskorašnji krilni centar Partizana je izneo mišljenje o nedavno završenom Evropskom šampionatu u Poljskoj. Veličković je izjavio da je to za njega bilo veliko iskustvo.

„Bili smo najmlađi tim. Posle sedam loših godina moje države, bila je to velika prilika za srpsku košarku. Bili smo drugi, Španija je pobedila. Oni su bili najbolja ekipa. Zadovoljan sam drugim mesto. Sledeće godine ćemo juriti nešto više. Počeli smo pobedom protiv Španije, a na kraju su nas oni „ubili“, zaključio je Veličković.
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
 
Novica Velickovic
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: SPORT :: KOŠARKA :: Vijesti-
Idi na: