Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty
KomentarNaslov komentara: KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7   KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 EmptyFri Feb 20, 2009 11:49 pm

Paket od NiwradSoft-a vam daje mogućnost da Windows XP desktop vizuelno pretvorite u Windowsa 7 bez potrebe za podešavanjem sistemskih fajlova.KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Win7PDC_Visual_Style_1_0_by_Niwradsoft
KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Windows Instaliranje paketa je veoma jednostavno. Samo kliknite na instaler i izaberite koje komponente želite da instalirate. Po standardnom podešavanju paket uključuje ekrane butovanja, ekrane za logovanje, skrinsejvere, teme i puno drugih izvornih fajlova.
Kada instalirate paket i restartujete sistem pozdraviće vas desktop stila Windows 7 sa prelepom desktop pozadinom.
NiwradSoft Seven Remix XP je besplatan za daunlodovanje i dostupna je verzija samo za Windows XP sisteme.
Adresa:Seven Remix XP
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7   KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 EmptySun Jun 07, 2009 9:53 pm

nece li kociti racunar ili tome slicno. Imao sam par takvih paketa koji kao ulepsavaju sve to a ovamo koce racunar. Jeli li probao ovaj paket 😕
Na vrh Go down
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7   KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 EmptyMon Jun 08, 2009 2:16 pm

Haha ovo je slicna straca kao sto je ona za vistu,ako imas WinXP mozes namjestit da ti izgleda kao vista pomocu Vistamizer ,a sad jos i ovo za win 7 nebih bas preporucio jer ima bugova 100% i cpu je povecan Smile
Jos nesto da navedem je da svaki od ovih dodataka KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 826546 RAM i procesor pa ti vidi ako ces stavit vjerovao ili ne probaj Razz
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7   KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 EmptyMon Jun 08, 2009 10:47 pm

rekoh ja da mi to sumnjivo :@:
Na vrh Go down
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7   KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 EmptyTue Jun 09, 2009 10:07 pm

Ako te zanima malo promjenit izgled KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 73481 probaj TuneUP utilities 2009 ima jako dobre opcije poput "TuneUP styler" koji mjenja izgled kompu,a ne forsira procesor niti ram.Ja ga korisitim jos od 2005 i uvijek promjenim izgled.Do sada niti jedna greska ili da mi se komp zablesao. Smile
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7   KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 EmptyThu Jun 11, 2009 8:43 pm

Morki (citat):
Ako te zanima malo promjenit izgled KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 73481 probaj TuneUP utilities 2009 ima jako dobre opcije poput "TuneUP styler" koji mjenja izgled kompu,a ne forsira procesor niti ram.Ja ga korisitim jos od 2005 i uvijek promjenim izgled.Do sada niti jedna greska ili da mi se komp zablesao. Smile

ej probao sam ga i mogu da ti kazem da je program strava. ima toliko opcija i za podesavanje samog racunara king
Na vrh Go down
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7   KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 EmptyThu Jun 11, 2009 9:45 pm

Super je,mogu ti reci samo da ce uz njega tvoj komp biti ubrzan do 400% (ako konfiguriras opcije koje nudi po onome sto tebi odgovara),probleme mozes rijesavati preko njega i one startup programe mozes podesit preko njega...mislim ono..sta rec fenomenalno 8-) drago mi je da ti se svidjelo.
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7   KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 EmptyFri Jun 12, 2009 10:17 pm

da tek sam uvideo sve prednosi koje ima ovaj program stvarno je strava, a i tek cu ga provalit. cheers moze se bas dosta sa njim.
Na vrh Go down
Sponsored content





KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7   KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7 Empty

Na vrh Go down
 
KAKO DA vaš Windows XP izgleda kao Windows 7
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» kAKO UPLOADOVATI FTP
» Ocvala Pamela Anderson izgleda gore nego ikad
» Microsoft: Windows 7 u prodavnicama
» Facebook za Windows Mobile - oficijelno!
» Lansiran Windows Mobile 6.5 (VIDEO)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: TEHNIKA I TEHNIČKO INFORMATIČKA-PODRŠKA :: ONLINE PODRŠKA●TWEAKOVI●SAVJETI●POMOĆ-
Idi na: