Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptyWed May 20, 2009 12:18 pm

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Facebo10 Isto ovo pitanje postavio sam i na FB, dakle : Može li se
i na koji način trajno obrisati profil sa Facebook-a???
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptyWed May 20, 2009 9:21 pm

ja koliko sam cula od mojih da ne moze... nego da se samo moze deaktivirati... ali ne znam nista vise o tome...
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptyWed May 20, 2009 9:43 pm

takodje mislim da se samo moze deaktivirati, ali sta biva sa svim onim podacima pitaj Boga
Na vrh Go down
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptyTue May 26, 2009 6:53 pm

Odes na Holiday,a ne zelis da te davi neko (svi :-\) pa samo deaktiviras account na neko vrijeme.Podaci ti se sacuvaju samo neznam koliko dugo cuvaju.zadnje sam cuo informaciju od 6 mjeseci..pa eto probaj Razz
Na vrh Go down
dacaPD
Super korisnik
Super korisnik
dacaPD


Female
Registracija : 2009-06-25
Godine : 44
Komentari : 498
Mjesto : Prijedor

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptyFri Jul 03, 2009 7:48 am

Negdje sam procitala da podaci ostaju i dalje pohranjeni u bazi na facebooku iako deaktiviras accounte. "Ova promena dala je mogucnost Facebooku da zadzi sve vase podatke i nakon brisanja (cak i posle brisanja naloga). Svi podaci koje jednom postavite tu ostaju za sva vremena. Ako napisete e-mail, mozete da obrisete iz Sent boxa, ali ostaje u Inboxu onoga kome ste poslali, ali posaljete sliku, video, link, komentar… sve to moze da nestane sa vaseg profila ali ne i sa profila drugih korisnika." Facebook ce i ako obrisete profil sa partnerskim sajtovima nastaviti da prati vase aktivnosti na internetu.
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptyFri Jul 03, 2009 6:10 pm

U Jbt-e affraid pa šta ćemo onda raditi??? scratch
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
dacaPD
Super korisnik
Super korisnik
dacaPD


Female
Registracija : 2009-06-25
Godine : 44
Komentari : 498
Mjesto : Prijedor

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptySat Jul 04, 2009 9:15 am

Pif zaista ne znam kakve koristi od nas na facebook-u pogotovo od nasih podataka???????
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptySat Jul 04, 2009 12:42 pm

dacaPD (citat):
Pif zaista ne znam kakve koristi od nas na facebook-u pogotovo od nasih podataka???????
Pročitaj teks: http://banjaluka-info.sos-forum.net/zanimljivosti-f32/facebook-je-opasan-za-privatnost-t45.htm
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
dacaPD
Super korisnik
Super korisnik
dacaPD


Female
Registracija : 2009-06-25
Godine : 44
Komentari : 498
Mjesto : Prijedor

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptySat Jul 11, 2009 11:26 pm

Ma cuj ne znam ko je lud svoje licne podatke stavljati na facebook, kao mozda jmbg ili broj platne kartice , a koje koristi od mojih osnovnih podataka???
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? EmptySat Jul 11, 2009 11:50 pm

ma imas raznih fanatika
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???   Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a??? Empty

Na vrh Go down
 
Kako trajno izbrisati svoj profil sa Facebook-a???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kako da zaštitite Facebook profil?
» Upozorenje korisnicima Facebook-a: Aplikacija „ko mi gleda profil“ je prevara
» KAKO DA promenite korisničko ime na Facebook-u
» KAKO DA dodate Counter Box na Facebook stranicu
» Kako da "očistite" svoj računar

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: TEHNIKA I TEHNIČKO INFORMATIČKA-PODRŠKA :: ONLINE PODRŠKA●TWEAKOVI●SAVJETI●POMOĆ-
Idi na: