Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača Empty
KomentarNaslov komentara: Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača   Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača EmptyThu Jul 23, 2009 1:39 am

Podstaknuta velikim interesovanjem korisnika za najnoviju verziju Firefox 3.5 Internet pretraživača, Mozilla je predstavila izgled buduće, Firefox 3.7 verzije.

Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača 8914978164a67219d9534b219515429_extreme

Prve fotografije prikazuju “mockup” izgled radne verzije pod Vista/Window 7 Aero okruženjem ali i pod Windows XP OS-om bez uključenog “staklastog” efekta prikaza desktop radne površine.

Ukoliko Mozilla ispuni obećanja koja se mogu videti sa ovih probnih ekrana, Firefox 3.7 će izgledati prilično lepo i znatno svežije u odnosu na postojeće verzije. To se posebno odnosi na Aero okruženje gde transparentnost dugmića uz pomoć efekta senki daju novi 3D izgled koji je mora se priznati prilično atraktivan.

Što se tiče korisnika koji ne koriste Aero vizuelna poboljšanja i dalje vam je na raspolaganju novi raspored komandi koje su logičnije raspoređene a prisutan je i 3D efekat. Za Windows XP korisnike tu je i nova šema boja za okvire koja osvežava radno okruženje što je još jedan dokaz brige Mozille za XP korisnike.

Pored izgleda Firefox 3.7 će doneti još mnoštvo poboljšanja, a spominje se i prelazak na 64-bitnu platformu. Izvor(B92)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača   Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača EmptyFri Jul 24, 2009 12:47 pm

Shocked Shocked Cool
Na vrh Go down
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača   Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača EmptyTue Oct 13, 2009 4:32 pm

Kad ovo izlazi??
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača   Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača EmptyTue Oct 13, 2009 4:35 pm

Mihajlo (citat):
Kad ovo izlazi??

pa jbg ne znam , trebalo bi malo istraziti,...ja je ni ne koristim, ja sam stalno na Operi,..
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača   Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača EmptyTue Oct 13, 2009 4:37 pm

jbg Ja preferiram Mozillu ali nije ni opera losa!!
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača   Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača EmptyFri Oct 16, 2009 5:17 pm

Ja sam na Mozili i prezadovoljna sam sa njom.Vec godinu dana.


anemona: komentar modifikovan dana: Fri Oct 16, 2009 9:39 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
conja
Super korisnik
Super korisnik
conja


Male
Registracija : 2009-09-26
Godine : 50
Komentari : 266
Mjesto : Paracin

Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača   Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača EmptyFri Oct 16, 2009 8:34 pm

i ja sam na Operi....ali za firefox ima gomila korisnih dodataka...recimo moze automatski da vam cekira linkove sto olaksava posao adminima i moderatorima......
Na vrh Go down
http://www.najforum.co.nr
Sponsored content





Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača   Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača Empty

Na vrh Go down
 
Mozilla predstavila izgled Firefox 3.7 pretraživača
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Provera linkova raznih hostera za Mozilla Firefox
» Raste popularnost Bing pretraživača
» Firefox 3.5!
» Brzi prelazak na Firefox 3.6
» KAKO DA ulepšate Firefox novim temama

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: TEHNIKA I TEHNIČKO INFORMATIČKA-PODRŠKA :: TEHNIKA-NOVOSTI-
Idi na: