Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptyFri Sep 25, 2009 5:10 pm

Koji su to razlozi koji su presudili da se odlučite registrovati na Opera.Top-Forum?? Smatram da bi trebao postojati neki razlog, pa eto vam prilike da nam odate tajnu,... Very Happy
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptyFri Sep 25, 2009 5:11 pm

hehehehehe, hvala bogu da sam smislio jednu temu na koju ne moram ja odgovarati Razz Razz
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptyFri Sep 25, 2009 6:20 pm

Zasto to ja tebe treba da pitam Razz Razz Razz Razz Razz
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptyFri Sep 25, 2009 6:42 pm

Denza (citat):
Zasto to ja tebe treba da pitam Razz Razz Razz Razz Razz

:lowl: :lowl: :lowl: :yeahok:
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptySat Sep 26, 2009 1:01 pm

Zato sto je apolitican,romantican,ne opterecuje i dozvoljava licnu slobodu u kreativnosti,ma mogu reci na mojoj top listi deset foruma-od naj poznatijih i naj vecih do onih manjih -iskreno zauzima I mesto-a i moj broj postova i boravak na njemu govori u prilog izrecenog.Drago mi je da sam ovde. Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_lol
Na vrh Go down
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptySat Sep 26, 2009 1:38 pm

A vidis i da je promjenuo tutulu sebi na super administrator i dodao je ovja mac Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :cgeek:
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptySat Sep 26, 2009 1:47 pm

Denza (citat):
A vidis i da je promjenuo tutulu sebi na super administrator i dodao je ovja mac Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 556420

Ma sam svoj gazda ali necemo se mesati u unutrasnju strategiju foruma,i moze da ima titular ali ,mi ce mo ga i dalje preticati sa postovima. Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrinPa kom obojci kom opanci. Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptySat Sep 26, 2009 2:50 pm

Denza (citat):
A vidis i da je promjenuo tutulu sebi na super administrator i dodao je ovja mac Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :cgeek:

anemona (citat):
Denza (citat):
A vidis i da je promjenuo tutulu sebi na super administrator i dodao je ovja mac Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 556420

Ma sam svoj gazda ali necemo se mesati u unutrasnju strategiju foruma,i moze da ima titular ali ,mi ce mo ga i dalje preticati sa postovima. Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrinPa kom obojci kom opanci. Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630

Baš ste bezobrazni Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz glavni krivac za te promijene je Morki Very Happy, njemu se obratite Razz Razz
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptySat Sep 26, 2009 6:14 pm

Denza u nevolji smo,i to grdnoj Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 ,ako nas supermen uzme na zub,jojjjjjjjjj,mene je do skora jurio muholovkama zbog proletanja ispred nosa sa brojem postova Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptySat Sep 26, 2009 6:19 pm

anemona (citat):
Denza (citat):
A vidis i da je promjenuo tutulu sebi na super administrator i dodao je ovja mac Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 556420

Ma sam svoj gazda ali necemo se mesati u unutrasnju strategiju foruma,i moze da ima titular ali ,mi ce mo ga i dalje preticati sa postovima. Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrinPa kom obojci kom opanci. Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630

Upssssssss, gazda,nismo mislili nista lose Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_wink evo povlacim iskaz Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' EmptyMon Sep 28, 2009 9:15 pm

anemona (citat):
anemona (citat):
Denza (citat):
A vidis i da je promjenuo tutulu sebi na super administrator i dodao je ovja mac Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrin Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 556420

Ma sam svoj gazda ali necemo se mesati u unutrasnju strategiju foruma,i moze da ima titular ali ,mi ce mo ga i dalje preticati sa postovima. Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_biggrinPa kom obojci kom opanci. Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630

Upssssssss, gazda,nismo mislili nista lose Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Icon_wink evo povlacim iskaz Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630 Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' 156630

naravno , i tebi jedan + Very Happy Very Happy Razz
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Sponsored content





Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'   Zasto sam se registrovao/la na  Opera.Top-Forum???' Empty

Na vrh Go down
 
Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Opera top forum
» Koliko dnevno vremena provedete na Opera.Top-Forum-u???
» Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???
» Opera 10.00B/Opera Unite!
» Zašto se ljubimo, čačkamo nos…

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: DRUŠTVO :: KAFANA >UZDRAVLJE-
Idi na: