Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???

Go down 
+3
morki
conja
Milorad
7 posters

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???
Preko Googla
Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_lcap0%Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Preporuka prijatelja
Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_lcap83%Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_rcap
 83% [ 5 ]
Reklama na Facebook-u
Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_lcap0%Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Preko linka
Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_lcap0%Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Slucajno
Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_lcap17%Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Ukupno glasova : 6
 

AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Oct 03, 2009 6:40 pm

Isto ovakvo pitanje ima u anketi na Portalu, ali pošto vidim da tamo niste baš poletni da odgovorite,
odlučio sam da ga postavim i ovdje na forum,...Mislim da će malo veći odaziv na ovo pitanje biti ovdje, bar
sa novim članovima,,....
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
conja
Super korisnik
Super korisnik
conja


Male
Registracija : 2009-09-26
Godine : 50
Komentari : 266
Mjesto : Paracin

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Oct 03, 2009 10:09 pm

admin me kontaktirao.....slucajno........
admin vam je super lik......ja sam zbog njega ovde.........pozzzzz Milorade!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
http://www.najforum.co.nr
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Oct 03, 2009 10:12 pm

conja (citat):
admin me kontaktirao.....slucajno........
admin vam je super lik......ja sam zbog njega ovde.........pozzzzz Milorade!!!!!!!!!!!!!!!!!

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySun Oct 04, 2009 12:13 am

Suvisno.... Razz
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptyThu Jan 21, 2010 5:41 pm

Od Mihajla... sam cuo za forum...
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
dzina
Obecani/a
Obecani/a
dzina


Female
Registracija : 2010-02-17
Komentari : 110

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Feb 20, 2010 3:34 am

Sasvim slucajno...setkala netom... i nadjem se ovde.. Smile

i taman kad sam pomislila da krenem dalje...mozda ne bih ovako cesto svracala...da me nije sprecila poruka dobrodoslice... sunny a posto ne volim otici bez odgovora... ja nakuckam nesto...pa opet nesto...i tako redom.. hahaha... i evo mene sa vama vec par dana.... Razz

Ovom prilikom pozzzzz za sve vas od Djine :hrrayf: a najveci za Milorada.. Smile
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Feb 20, 2010 1:11 pm

dzina (citat):
Sasvim slucajno...setkala netom... i nadjem se ovde.. Smile

i taman kad sam pomislila da krenem dalje...mozda ne bih ovako cesto svracala...da me nije sprecila poruka dobrodoslice... sunny a posto ne volim otici bez odgovora... ja nakuckam nesto...pa opet nesto...i tako redom.. hahaha... i evo mene sa vama vec par dana.... Razz

Ovom prilikom pozzzzz za sve vas od Djine :hrrayf: a najveci za Milorada.. Smile


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed hvalaaaaa Smile samo da znas, Google je naš drug :reye:
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Feb 20, 2010 6:57 pm

Milorad (citat):
dzina (citat):
Sasvim slucajno...setkala netom... i nadjem se ovde.. Smile

i taman kad sam pomislila da krenem dalje...mozda ne bih ovako cesto svracala...da me nije sprecila poruka dobrodoslice... sunny a posto ne volim otici bez odgovora... ja nakuckam nesto...pa opet nesto...i tako redom.. hahaha... i evo mene sa vama vec par dana.... Razz

Ovom prilikom pozzzzz za sve vas od Djine :hrrayf: a najveci za Milorada.. Smile


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed hvalaaaaa Smile samo da znas, Google je naš drug :reye:

Upravo tako... Milorad je u potpunosti u pravu... Ujedno Dobro nam dosla na Forum... Dzina
Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
dzina
Obecani/a
Obecani/a
dzina


Female
Registracija : 2010-02-17
Komentari : 110

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Feb 20, 2010 7:03 pm

Shonne (citat):
Milorad (citat):
dzina (citat):
Sasvim slucajno...setkala netom... i nadjem se ovde.. Smile

i taman kad sam pomislila da krenem dalje...mozda ne bih ovako cesto svracala...da me nije sprecila poruka dobrodoslice... sunny a posto ne volim otici bez odgovora... ja nakuckam nesto...pa opet nesto...i tako redom.. hahaha... i evo mene sa vama vec par dana.... Razz

Ovom prilikom pozzzzz za sve vas od Djine :hrrayf: a najveci za Milorada.. Smile


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed hvalaaaaa Smile samo da znas, Google je naš drug :reye:

Upravo tako... Milorad je u potpunosti u pravu... Ujedno Dobro nam dosla na Forum... Dzina
Very Happy Very Happy Very Happy




hvala....hvalaaaa.... pozzzz od mene :hrrayf:
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptyFri Feb 26, 2010 5:54 pm

Nema na cemu Dzina... Uvek.. :bf:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
Una
Super korisnik
Super korisnik
Una


Female
Registracija : 2010-04-07
Komentari : 257
Mjesto : Zemun
Mood : naoruzana osmehom :)

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptyWed Apr 07, 2010 5:48 pm

Moja draga prijateljica i koleginica Bela76 Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Jul 02, 2011 7:38 am

Prijateljica mi rekla,pozvala na forum i nahvalila vas..Smile
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Jul 02, 2011 10:59 am

Milena (citat):
Prijateljica mi rekla,pozvala na forum i nahvalila vas..Smile

Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? 7731
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? EmptySat Jul 02, 2011 11:34 am

Hvala Aki!
Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???   Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ??? Empty

Na vrh Go down
 
Kako ste saznali za "Opera.Top-Forum" ???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zasto sam se registrovao/la na Opera.Top-Forum???'
» Koliko dnevno vremena provedete na Opera.Top-Forum-u???
» Kako papagaja "Nimfu" učiti da priča
» Opera top forum
» Kako da "očistite" svoj računar

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: DRUŠTVO :: KAFANA >UZDRAVLJE-
Idi na: