Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Da li ste bili nekada BANOVANI?

Go down 
2 posters
AutorPoruka
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Da li ste bili nekada BANOVANI? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li ste bili nekada BANOVANI?   Da li ste bili nekada BANOVANI? EmptyTue Oct 05, 2010 12:54 pm

Da li ste nekada bili banovani sa nekog kanala, foruma , bilo od gde , zašto, i kako ste se tada osećali(ako jeste )?
Na vrh Go down
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

Da li ste bili nekada BANOVANI? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste bili nekada BANOVANI?   Da li ste bili nekada BANOVANI? EmptyFri Oct 08, 2010 6:06 pm

jesam...bila sam banovana sa elektronske zbornice ciji su osnivac i administrator i ovde clanovi..a bila sam banovan ajer sam imala licnih nesporazuma sa administratorom foruma...kad sam shvatila da sam banovana prvo sam se registrovala pod drugim nikom..a onda sam osnivacu foruma poslala poruku na fb. sa molbom da mi skine ban i objasnjenjem zasto sam banovana...posle par minuta ban mi je skinut zahvaljujuci osnivacu foruma koji mi je jednom prilikom rekao da niko ne sme da me dira na njegovom forumu i da bi to bilo kao da me neko izbacuje iz njegove kuce..Izgleda da sam na istom forumu zasticena ko beli medved Smile naravno sa administratorom nisam vise ni u kakvom kontaktu..ne samo zbog bana vec zbog svacega neceg...a kako sam se osecala..? pa plakala sam..jbga kad sam emotivac...Sad
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
 
Da li ste bili nekada BANOVANI?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Da li ste se nekada zaljubili a da se niste ni videli?????
» ZA one koji su vec bili u braku-ocekivanja
» Kada ste zadnji put bili u pozoristu,bioskopu ,na koncertu?
» Koliko vam je bitna nacionalnost pa da bi sa nekim bili u vezi???

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: ZABAVA :: SVASTARA-
Idi na: