Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zajednički život pre braka???

Go down 
4 posters

Odobravate li zajednički život dvoje ljudi,prije braka???
Da
Zajednički život pre braka??? Vote_lcap80%Zajednički život pre braka??? Vote_rcap
 80% [ 4 ]
Ne
Zajednički život pre braka??? Vote_lcap20%Zajednički život pre braka??? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Nemam mišljenje
Zajednički život pre braka??? Vote_lcap0%Zajednički život pre braka??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 5
 

AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zajednički život pre braka??? Empty
KomentarNaslov komentara: Zajednički život pre braka???   Zajednički život pre braka??? EmptySat Jun 13, 2009 11:47 am

U zadnje vreme ima dosta slučajeva da se mladi odlučuju na zajednički život iako nisu vjenčani,...Dali je zaista bolje živjeti skupa prije braka , upoznati partnera s te strane pa se odlučiti na brak? Neki kažu da je predbračni život glavni krivac zato što se mladi ljudi ne vjenčavaju,nego žive neke slobodne veze. Šta vi mislite o tome???


Milorad: komentar modifikovan dana: Sat Jun 13, 2009 4:10 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

Zajednički život pre braka??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zajednički život pre braka???   Zajednički život pre braka??? EmptySat Jun 13, 2009 12:57 pm

Meni zvuci najnormalnije da ima dva zaljubljena para i da imaju djecu,a nisu u braku. Mislim jedino zbog cega se moras ozeniti je da udovoljis familijama i nasljedstvu i bla bla bla...glupostima koje samo zamaraju.

Predbracni zivot bi trebao biti glavna "pouka" za bracni zivot.Zasto?
Zato jer ako mladi parovi sa djecom i bez braka pokusaju osnivat obitelj "brakom", predbracni zivot bi im trebao pokazat sta ih ceka i onda treba biti razuman pa se dogovorit oces u brak ili ne,ali to samo da to dvoje koji jos nisu u braku se dogovore izmedju njih i ne upletat obitlej jer onda nastaje kaos.

A sto se tice parova bez djece i u dugoj su vezi sto znaci pred brak onda je preporuka nek mućnu glavom prije nego si zaseru zivot Very Happy i da jako dobro razmisle kojem ce se obratit (familiju izbacit iz popisa)


Ma sve u svemu mislim za kraj da je bolje biti u vezi bez braka.Eto nakon toliko sranja sto sam reko Smile .
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

Zajednički život pre braka??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zajednički život pre braka???   Zajednički život pre braka??? EmptySat Jun 13, 2009 2:03 pm

Slazem se sa Morkijem potpuno je u pravu lol!
Na vrh Go down
tnt
¤Zvijezda Foruma¤
¤Zvijezda Foruma¤
tnt


Female
Registracija : 2009-08-08
Komentari : 155

Zajednički život pre braka??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zajednički život pre braka???   Zajednički život pre braka??? EmptySun Aug 09, 2009 6:40 pm

zagovornik sam zajednickog zivota prije braka!
rezultira smanjenim brojem razvoda...
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zajednički život pre braka??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zajednički život pre braka???   Zajednički život pre braka??? EmptySun Aug 09, 2009 10:31 pm

jbg a ja kontam da se onda zasite jedno drugoga pa da bas zato onda mora pucati brak,...(ma vraga ja znam) scratch
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
tnt
¤Zvijezda Foruma¤
¤Zvijezda Foruma¤
tnt


Female
Registracija : 2009-08-08
Komentari : 155

Zajednički život pre braka??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zajednički život pre braka???   Zajednički život pre braka??? EmptyMon Aug 10, 2009 11:25 am

ja jos manje, ali pretpostavljam da vecina ulijece u brak bez razmisljanja....tako da im zajednicki zivot prije braka dodje kao "generalna proba"
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zajednički život pre braka??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zajednički život pre braka???   Zajednički život pre braka??? EmptyWed Aug 19, 2009 12:10 am

da narawno, mislim da je u redu da probaju, pa ako ide potpis ako ne razlaz bez zajebancije oko papira i deljenja imowine i najgore shokiranja dece......... swe u swemu shta fali i zajednichkom zhiwotu bez potpisa.........
Na vrh Go down
Sponsored content





Zajednički život pre braka??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zajednički život pre braka???   Zajednički život pre braka??? Empty

Na vrh Go down
 
Zajednički život pre braka???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Izračunajte broj braka
» pokazatelji nesrecnog braka
» Datum venčanja otkriva budućnost braka
» Zivot i bol
» Život u zajednici

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: PORODIČNO-BRAČNI-LJUBAVNI KUTAK :: BRAK-
Idi na: