Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Poruka za danas......

Go down 
2 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 EmptyFri Oct 23, 2009 10:50 am

Mislim da samo sebe razume,jako dobro i uvek....mozda jednog dana...razume i druge..medju njima i mene...mozda....

jednom volis jednom umires..ali dusa sto put zaboli....
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 EmptyThu Oct 29, 2009 11:48 pm

Jos jedan prodje dan.....
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 EmptySun Nov 01, 2009 2:41 pm

Ovaj kosmos koji je jedan isti za sve nije stvorio niko od ljudi niti bogova,
bio je, jeste i biće večno živa vatra koja se s merom pali i s merom gasi. - Heraklit
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 EmptyMon Dec 07, 2009 11:08 pm

Ne, nisi ti iluzija... Tako nešto ne postoji.
U iluziju veruju samo izgubljene duše.
U svakoj dozi nemira koja bojom telo žesti
oživljavaju dubine što te videše i čuše
kako izranjaš iz svemira
kroz paučinu svesti...

Poruka za danas...... - Page 2 V65800p0bx1
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 12:14 am

Shvatices jednom...shvatices kasno...shvatices da surovoscu ljubav potires...jednom ..kada ti zatreba samo da je bar naslutis...nece je biti...biti u dusi sam...tesko je...a ne biti voljen tuzno je...Bicu milostiva..necu ti to pozeleti...zelim ti samo suncan dan...ljubavlju okupan..i da ti zivot bude samo naj lepsi san...ljubavlju izatkan...a ne tuzan dan u tugu i samocu sazdan...
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 EmptyWed Jan 06, 2010 12:59 pm

Poruka za danas...... - Page 2 Bozicna-cestitka

Svaki trnutak do svanuca jutra
badnjega dana i veceri badnje
s mirom u srcu,veselu vest
tebi daleko,od srca saljem.
Mir Boziji -Hristos se rodi!!!
Zelim da Badnjak tebi donese
srecu i radost ognjista topla
Vazda srece,bericeta puno
trpezu punu,uz naj drazeg gosta.
I da ti kazem da ipak daljina,
nije prepreka da nekog volis
da nije ljubav samo od tela
vec kad dusom ,nekog,
ti nazoves svojim.
Mir Boziji -Hristos se rodi!!!
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 EmptyWed Jan 20, 2010 12:42 am

Poruka za danas...... - Page 2 68e4705194
Na vrh Go down
Riverdance
Legenda foruma
Legenda foruma
Riverdance


Female
Registracija : 2009-08-05
Godine : 60
Komentari : 1026

Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 EmptyWed Apr 07, 2010 4:15 pm

Moja je vera, koja me spasava od ateizma, sledeća: Bog otkriva samoga sebe svetu. On otkriva sebe u prorocima, u Sinu, u Duhu, u duhovnoj visini čovekovoj. Ali Bog ne upravlja, ne rukovodi ovim svetom koji predstavlja otpadništvo u spoljnu tminu. Otkrovenje Boga svetu u čoveku predstavlja otkrovenje eshatološko, otkrovenje Carstva Božjeg, a ne carstva sveta ovoga. Bog je istina, a svet nije istina. Nepravda, nepravičnost sveta, ne predstavljaju, međutim, negiranje Boga, jer se na Boga ne mogu primeniti naše kategorije sile, vlasti, pa čak ni pravičnosti.

Berdjajev
Na vrh Go down
Riverdance
Legenda foruma
Legenda foruma
Riverdance


Female
Registracija : 2009-08-05
Godine : 60
Komentari : 1026

Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 EmptySun Apr 18, 2010 5:59 pm

Godinama sam bio nervozan (neurotičan). Bio sam plašljiv, depresivan i ohol. I svako mi je govorio: Ti se moraš promeniti. I svako bi mi rekao kako sam neurotičan. Bili su mi već dosadni, i ja sam im obećavao i mislio sam se promeniti, ali nikad nisam uspeo ma koliko god sam se trudio. To što me je najviše bolelo, bilo je da mi je najbolji prijatelj uvek govorio kako sam neurotičan. I on je uvek ponavljao, da se moram promeniti. I njemu sam obećavao, pa opet nije od toga bilo ništa, to nikad nisam uspevao. Tako sam se osećao bespomoćan i zarobljen. Jednog mi dana reče on : Ne menjaj se! Ostani kakav jesi! I nije važno, da li ćeš se ti promeniti ili ne! Volim te, onakvog kakav jesi. Tako neka bude !
Te reči su zvučale poput muzike u mojim ušima. Ne menjaj se, ne menjaj se, volim te....
I ja sam se opustio i postao sam življi, i gle čuda nad čudom - ja sam se promenio. A sada znam da se nisam uistinu mogao promeniti, dok nisam našao nekoga, ko me zaista voleo, bez obzira da li ću se promeniti ili ne. "Volim te, rado te prihvatam onakvog kakav jesi"- kad se nekome kaže, onda njemu ili njoj čini neobično dobro.

Biti voljen bez preduslova i pretpostavki omogućava život pun smisla. Ako se neko oseća voljen i ljubljen onda može velikodušno darovati svoj život, može se zauzimati za ljude a da uopšte ne gleda što mu to donosi. Ne odbacujte sebe govoreći kako ništa ne vredite! Dopustite da budete voljeni! Prihvatite sebe onakvima kakvi jeste sa svim svojim vrlinama i manama!

Anthony de Mello
Na vrh Go down
Sponsored content





Poruka za danas...... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poruka za danas......   Poruka za danas...... - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Poruka za danas......
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» DANAS JE......
» Sta kuvate danas?
» Šta je danas sa romantikom?
» Sta ste kuvali danas????
» Kako sam danas proveo/la dan ???

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: UMJETNOST I KULTURA :: KNJIŽEVNOST-
Idi na: