Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zarada Novca Uploadnig - HotFile

Go down 
+6
conja
fischer
fole13
Milorad
Mihajlo
emil90
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyMon Sep 21, 2009 12:12 am

Evo mnogo boljeg sajta od hotfile-a, uracunava download-e iz svake zemlje. Ko se registruje preko mene dobice uputsvo sta da postavlja i gde i tako ce povecati zaradu, bez neke muke moze da se najmanje na da n zaradi 1-2 $. evo link
Kod:
http://fileserve.com/signup.php?reff=20CD442CDOY~


Detaljno upustvo o upload internet zaradi mozete naci na www.uploadzarada.weebly.com

Zaradite novac postavljanjem datoteka.

Velicina Zarade za svakih 1000 preuzimanja :

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Velicina

Detalji :

- Minimalna isplata $15 ( preko epassporte internet banke )
- Isplata svakog ponedeljka.
- Preuzimanje vasih datoteka se racuna samo ako su iz sledecih zemalja : United States, Canada, Norway, Finland, Sweden, United Kingdom, Germany, Latvia, Estonia, France, Spain, Portugal, Italia, Austria, Switzerland, Hungary, Czech Republic, Netherlands, Belgium, Greece, Denmark, Ireland, Poland, Slovakia, Slovenia, Lithuania, Bulgaria, Romania, Russia, Belarus, Ukraine and Liechtenstein.

REGISTRACIJA :

KORAK 1

1. Porebno je da se registrujete na epassporte internet banku.
Mali opis banke :
Kada se registrujete na epassporte internet banku potrebno je da aktivirate racun , to kosta $5 ( to ce Vam odbiti kada budete primili prvu isplatu sa HotFile-a ). Da bi podizali novac potrebno je da narucite VISA epassporte karticu , godisnja cena je $35. Sa passporte karticom mozete podizati novac na bilo kom bankomatu.
Sajt : www.epassporte.com

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Eoyz5
Kliknite na SING UP

Zarada Novca Uploadnig - HotFile 2me1hq9
Izabertite PERSONAL ACCOUNT

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Ztajbr
U POLJE MI (oznacava srednje ime tj. ime jednog od vasih roditelja) TREBA UPISATI POCETNO SLOVO IMENA OCA .

U POLJE ID TYPE TREBA ODABRATI OPCIJU OTHER FROM OF NATIONAL/STATE.

U POLJE NUMBER TREBA UPISATI JEDINSTVENI MATICNI BROJ GRADJANA KOJI SE NALAZI U VASOJ LICNOJ KARTI SA DESNE STRANE ISPOD SLIKE I UVEK IMA 13 CIFARA.

NA HOTFILE SE NE MOZETE REGISTROVATI AKO STE MALOLETNI ALI VASI RODITELJI VAM MOGU POMOCI TAKO STO CE SE ONI REGISTROVATI.


Zarada Novca Uploadnig - HotFile Rbcsxf
POLJE IME I PREZIME MORATE UPISATI TACNO IME I PREZIME JER CE SE ONO POJAVITI NA KARTICI.

U POLJE USER ID IZMISLITE NEKU LOZINKU SA KOJOM CE TE SE LOGOVATI NA EPASSPORTE .

U POLJE PASSWORD UPISITE NEKI IZMISLJENI TERMIN ALI DA BUDE KOMBINACIJA MALIH I VELIKIH SLOVA I BROJEVA.OVO OBAVEZNO ZAPISITE NA PAPIR I NIKAD NE DOZVOLITE MOZILI,INTERNET EXPLORERU ILI OPERI DA ZAPAMTI TAJ PASWORD JER STE ONDA LAKA META HAKERA PA I MALO DETE CE VAM MOCI UKRASTI NOVAC SA RACUNA.

U POLJE SECURITY QUESTION IZMISLITE NEKO PITANJE KOJE CE TE SEBI POSTAVITI AKO IZGUBITE GORE NAVEDENI USER I PASS (npr. koje je ime mog psa).
U POLJE ANSVER TO SEC QUESTION DATE ODGOVOR TJ. IME VASEG PSA (npr. Obama).

KORAK 2

2. Registracija HotFile


emil90: komentar modifikovan dana: Fri Dec 03, 2010 1:43 pm; prepravljeno ukupno 4 puta
Na vrh Go down
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyMon Sep 21, 2009 10:11 am

Ja to radim na rapidshare vec 2 godine tako i vec godinu dana imam dzabne premium account i imam poena za jos godinu premium accounta
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySat Sep 26, 2009 11:42 pm

Emile ako mozes malo objasniti za nase zemlje koje nisu na spisku, moze li recimo iz Bosne i Srbije pa i Hrvatske da se to radi, mislim moze li se naplatiti????? Znam da ima zainteresovanih,....
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySat Sep 26, 2009 11:51 pm

Moze, potrebno je napraviti racun na www.epassporte.com Morate dati prave podatke , da bi vam mogli poslati VISA karticu kada je narucite za 35 $ , i onda mozete dizati na bankomatima koji podrzavaju VISA karticu ( to su svi bankomati ) uz malu proviziju. Ali pre toga morate da aktivirate racun koji kosta 5$ . Nemorate slati vi novac da bi ga aktivirali ili narucili VISA karticu, vec kada dobijete isplatu od HotFile oni ce sami da vam oduzmu 5$ za aktivaciju i naravno sa ovim racunom mozete kupovati ili placati preko interneta.
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySat Sep 26, 2009 11:53 pm

Znaci ostvarivo je , sto je najbitnije,...hebi ga trebalo bi jos malo bolje razraditi ovu temu, mozda bi ih se vise i odlucilo na ovu vrstu zarade,...
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 12:00 am

Da trebalo bi, ovo je od boljih nacina internet zarade. Postavicu ovih dana neke forume gde ja postavljam moje HotFile, to su forumi sa velikim brojem posecenosti. Postavicu i sajtove sa programima.filmovima, igricama,... sa fotfile linkovima da se nebiste mucili da trazite po internetu i da napomenem da se preko Remote uploada svi fajlovi sa hotfile linkom prebace u roku od nekoliko sekundi , nebitno koja je velicina datoteke.
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 12:04 am

emil90 (citat):
Da trebalo bi, ovo je od boljih nacina internet zarade. Postavicu ovih dana neke forume gde ja postavljam moje HotFile, to su forumi sa velikim brojem posecenosti. Postavicu i sajtove sa programima.filmovima, igricama,... sa fotfile linkovima da se nebiste mucili da trazite po internetu i da napomenem da se preko Remote uploada svi fajlovi sa hotfile linkom prebace u roku od nekoliko sekundi , nebitno koja je velicina datoteke.

e bas super, mislim da ce biti zainteresovanih Very Happy
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 12:10 am

Emile, ako ti ista znaci, nagradio sam tvoj tud jednim + (reputacijom) Very Happy
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 12:16 am

Hvala
Na vrh Go down
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 8:37 am

Ma ista stvar je i sa megauploadom i rapidshareom!!!
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 10:28 am

Denza (citat):
Ma ista stvar je i sa megauploadom i rapidshareom!!!

pa jel i tamo mozes ici na "zaradu"??'
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 11:02 am

Ne ne mozes da ti isplate pare nego ih dobijas za premium accounte a i to se placa pa tako da mu ga dodje na isto
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 11:12 am

Denza (citat):
Ne ne mozes da ti isplate pare nego ih dobijas za premium accounte a i to se placa pa tako da mu ga dodje na isto

aha ok to, ali jbg ovo je nesto drugo, ovo ti ga dodje kao klikanje na reklame samo sto ovdje radis upload
raznih stvari,...tako sam bar ja skuzio sve ovo,.... Smile i naravno radi se o parama Very Happy
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 11:53 am

A ti bi ih samo na ruke???

Ona stara dok ih ne vidis nisi siguran da su tvoje!!
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 12:27 pm

Denza (citat):
A ti bi ih samo na ruke???

Ona stara dok ih ne vidis nisi siguran da su tvoje!!

da samo na ruke Very Happy Very Happy ako o parama pričamo Razz

heheheheheh, pa vidjet cemo, sta ce nam Emil kasnije pokazati, ako bude ista od gotovine, mislim na neki ček ili ?'
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptySun Sep 27, 2009 12:33 pm

Evo napravio sam sajt http://hotfile.weebly.com/ sa koga mozete skinuti datoteku za detaljno uputstvo, trenutno je na engleskom jeziku. u njoj imate sajtove i forume gde mozete postavljati linkove i sajtove za hotfile linkove


emil90: komentar modifikovan dana: Tue Sep 29, 2009 8:21 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyTue Sep 29, 2009 8:10 pm

Pozdrav registrovao sam se ali imam jedan problem nemam jos novca ali na hotfile mi traze verifikacijski mail sa epasaporte ja im dam mail i odaberem nacin isplate ali ja im dajem isti mail koji sam i upisao a ono meni izbaci Not a valid ePassporte e-mail.a 100% je ispravan mail sta da radim sad
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyTue Sep 29, 2009 8:18 pm

netreba da kucas e-mail od ePassporte nego ID od ePassporte imas na mom sajtu da skines na engleskom detaljno uputstvo i zamoli bih t eda se registrujes preko mog linka. evo sajt http://hotfile.weebly.com/
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyTue Sep 29, 2009 8:25 pm

emil90 (citat):
netreba da kucas e-mail od ePassporte nego ID od ePassporte imas na mom sajtu da skines na engleskom detaljno uputstvo i zamoli bih t eda se registrujes preko mog linka. evo sajt http://hotfile.weebly.com/

Uh sory ali vec sam se regao na hotfile ali da sam znao za tebe sigurno bi bio tvoj referal.Hvala za brz odgovor koje stranice su najbolje za upload fileova mozes li preporuciti neke Very Happy
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyTue Sep 29, 2009 8:29 pm

skini sa mog sajta uputstvo ima u njemu, za sada nesto neradi remote upload
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyTue Sep 29, 2009 8:34 pm

I da mogu li ja fileove koje nisam uploadovao na rapidshere a ako imam premium acount na rapidu uploadovati sa remote upload znaci dali fileovi na rapidu moraju li biti moji
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyTue Sep 29, 2009 8:39 pm

ja mislim da netrebaju ali ti treba premijum account. Ja ti preporucujem da radis sa hotfile linkovima. I savet ubacuj manje linkova koji ce dosta da se skidaju nego neke igrice od 4 ili 5 gb koji ce se mozda manje skidati i nece ti rasti oni procenti za povecanje zarade.
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyTue Sep 29, 2009 8:44 pm

Pa sta ti uploadujes najvise ,sta je najbolje uploadovati da bi se zaradila kinta i sto je najbitnije gdje .Koliko Mb fileovi trebaju biti.I dali neko ima da potvrdi da je dizao novac na ruke.Jbg puno pitanja ali tek pocinjem s ovim. scratch
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyTue Sep 29, 2009 8:48 pm

fole13 (citat):
Jbg puno pitanja ali tek pocinjem s ovim. scratch

Forum zato i postoji , da bi se vodile rasprave odnosno diskusije, i da bi pomogli jedni drugima,....
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile EmptyTue Sep 29, 2009 8:50 pm

pa nsajvise programe ne vece od 500 MB. Imam 10 foruma na kojima uplodojem najbolji je za pocetak www.warez-bb.org . Imam informaciju od nekih ljudi sa forum za internet zaradau da su dizali novac.
Na vrh Go down
Sponsored content





Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile Empty

Na vrh Go down
 
Zarada Novca Uploadnig - HotFile
Na vrh 
Stranica 1/6Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Zarada na internetu???
» Zarada klikanjem i surfanjem po Net-u
» ZARADA SA SHARINGMATRIX NA INTERNETU
» zarada na net-u: veruj mi moguce i izvodljivo je
» Još jedna genijalna internet ideja: Zarada nošenjem majica!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: ZABAVA :: SVASTARA-
Idi na: