Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zarada Novca Uploadnig - HotFile

Go down 
+6
conja
fischer
fole13
Milorad
Mihajlo
emil90
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyMon Oct 26, 2009 9:48 pm

Hvala. Skinuli su mi 5$ i aktivirali racun i sada bi ti trebalo da mogi da kupujem preko neta.
Dobio sam Visa Virtual Card Number : xxxxxxxxxxxxxxxx
CVV2 Number: xxx
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyMon Oct 26, 2009 9:50 pm

emil90 (citat):
Hvala. Skinuli su mi 5$ i aktivirali racun i sada bi ti trebalo da mogi da kupujem preko neta.
Dobio sam Visa Virtual Card Number : xxxxxxxxxxxxxxxx
CVV2 Number: xxx

jesi već dobio ili treba stići???

svaka čast Emile,...
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyMon Oct 26, 2009 9:51 pm

Dobio sam poruku da si mi aktivirali i dobio ove brojeve. A za kartivu moram da skupim 35 $ i da je narucim
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyMon Oct 26, 2009 9:52 pm

emil90 (citat):
Dobio sam poruku da si mi aktivirali i dobio ove brojeve. A za kartivu moram da skupim 35 $ i da je narucim

ahaa sad sam skontao,.....
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyMon Oct 26, 2009 9:55 pm

Nego treba da nabavim rapidshre premium username i pasword bez poene samo da radi i da posaljem mojim referalima.
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyTue Nov 24, 2009 7:55 pm

Pozdrav Emile da nemas neki dobar auto poster jer i kad imam vremena kad skontam na koliko foruma moram postati isti post nemam volje, iako je legla prva isplata na Epasaporte od 15s, to je rovovski posao jer oduzima puno vremena pa reko ako ima neki dobar auto poster za sve ove poznatije warez forume bilo bi dobro. Very Happy
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyTue Nov 24, 2009 9:18 pm

Imam jedan, evo postavicu ovde za sve. Nerade bas svi forumi ali moze da posluzi i da ustedi vreme.
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyTue Nov 24, 2009 9:20 pm

emil90 (citat):
Imam jedan, evo postavicu ovde za sve. Nerade bas svi forumi ali moze da posluzi i da ustedi vreme.

Hajde pa da isprobamo i to cudo kako tebi ide meni posle isplate ne bas sjajno oborili su mi status sa platinium na bronze i imam svega 20 do 30 downloada dnevno ,a jedan od razloga je i to sto nisam postovao skoro 15 dana
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyTue Nov 24, 2009 9:25 pm

Moje misljenje i savet, da se ne postavlja vise od 1gb na dan ( jer kada sam postavio oko 5 gb posle 1 dana sam pao sa platinuma na bronzu ), posle toga nisam nesto mnogo postavljo i u roku od 10 dana sam se vratio na platinum . Zarada mi je oko 0.7$ na dan
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyTue Nov 24, 2009 9:31 pm

Evo linka http://hotfile.com/dl/18520708/d3b64f0/Desktop.rar.html , tu se i nalazi lista od 1000 foruma.

Upustvo za postavljanje foruma :
EDIT-ADD/EDIT FORUM(S)
Treba popuniti sve, gde je url treba upisati link sajta i npr gde pise aplications treb upisati u kockicu akoje npr link gde se postvlja nova http://forumw.org/posting.php?mode=post&f=27 treba upisati broj 27, jer je proj posle =27
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyWed Nov 25, 2009 6:35 pm

emil90 (citat):
Evo linka http://hotfile.com/dl/18520708/d3b64f0/Desktop.rar.html , tu se i nalazi lista od 1000 foruma.

Upustvo za postavljanje foruma :
EDIT-ADD/EDIT FORUM(S)
Treba popuniti sve, gde je url treba upisati link sajta i npr gde pise aplications treb upisati u kockicu akoje npr link gde se postvlja nova http://forumw.org/posting.php?mode=post&f=27 treba upisati broj 27, jer je proj posle =27

Pozdrav Emile hvala za program ali nemoze mi bas puno pomoci iz jednog jednostavnog razloga neradi za vecinu foruma na koje uploadujem Sad tako da ga nazalost nemogu koristiti Sad
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyWed Nov 25, 2009 8:12 pm

Ne moze verovatno zato sto je besplatan program, postoje programi koji se placaju.
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyThu Nov 26, 2009 4:11 pm

emil90 (citat):
Ne moze verovatno zato sto je besplatan program, postoje programi koji se placaju.

Emile ipak tvoj auto poster je najbolji dosad na koji sam naletio ali dobivam ovu poruku kad hocu dodati forum

Unable to retrive template list.Server not responding.Please try later i ovu poruku dobijam od sinoc sta li bi moglo biti
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyThu Nov 26, 2009 6:19 pm

Kao taj server je nedostupan, pa jesi li probao neki drugi forum ili forsiras samo jedan??'
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptyThu Nov 26, 2009 7:22 pm

Milorad (citat):
Kao taj server je nedostupan, pa jesi li probao neki drugi forum ili forsiras samo jedan??'

Mozes li mi malo pomoci mozda negdje grijesim kako se uopste ubacuju forumi ovo mi izbaci za svaki forum koji pokusam
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 6:00 pm

Postavljeno detaljno upustvo za registraciju na epassporte.
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 6:03 pm

Emile druze mislio sam da si se prestao baviti ovim nismo se odavno culi kako napreduje zarada jesi nasao jos neki file hosting jer izgleda da hotfile ne prikazuje realno stanje downloada u poslijednje vrijeme
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 7:06 pm

Bavim se jos ali slabije, nema bas mnogo vremena. Trenutno sada postavljam samo psp igrice i pravim sajt. I ja sam primetio da ne prikazuju ceo download. Druze ako treba premium ima da ti dam, traje do 12 aprila. Zarada je ista kao i pre, kako tebi id?
Hocu da probam da napravim detaljno upustvo o ovom vidu zarade, trenutno sam napravio upustvo o registraciji na epassporte koja je najvaznija.
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 7:08 pm

emil90 (citat):
Bavim se jos ali slabije, nema bas mnogo vremena. Trenutno sada postavljam samo psp igrice i pravim sajt. I ja sam primetio da ne prikazuju ceo download. Druze ako treba premium ima da ti dam, traje do 12 aprila. Zarada je ista kao i pre, kako tebi id?
Hocu da probam da napravim detaljno upustvo o ovom vidu zarade, trenutno sam napravio upustvo o registraciji na epassporte koja je najvaznija.


Ja sam zaradio oko 200 evra dosad i podignuo novac regularno s bankomata za sta imas premium
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 7:09 pm

rapidshare
Zaboravio sam da pohvalim kolegu fischercsaba koji je bas aktivan kako sam video i mislim da ce za nekih pola godine fino zaradjivati.
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 7:11 pm

nije losa zarada
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 7:12 pm

emil90 (citat):
rapidshare
Zaboravio sam da pohvalim kolegu fischercsaba koji je bas aktivan kako sam video i mislim da ce za nekih pola godine fino zaradjivati.

Imam i ja rapidshere acount validan samo me hebe ovaj rank jer ga konstantno mjenjaju.Ima li neki drugi hostova jer Hotfile me poceo pravo nervirati
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 7:12 pm

Da zaboravih pitati ako nije tajna koliko si ti ukupno zaradio
Na vrh Go down
emil90
Rang ~85-100~
Rang ~85-100~



Registracija : 2009-08-23
Komentari : 85

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 7:17 pm

Nije oko 250$. Zaboravi sam da kazem neko moje iskustvo, kako sam provalio. Postavljaj na dan po 1 gb i vremenom ce ti se puniti i za oko 2 nedelje ces biti premium, ali ako postavis oko 5 gb odma ce da te svali na najmanji novo. za hostove nisam bas cuo za neki bas da se dobro pokazao, ali mogu da se raspitam pa da ti javim.
Na vrh Go down
fole13
Napredan korisnik
Napredan korisnik



Male
Registracija : 2009-09-29
Komentari : 21

Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 EmptySat Mar 20, 2010 7:21 pm

Da ja bih presao na neki kad bi isplacivao na epasporte i da ima remote upload.Ima onaj uploading ali oni dozvoljavaju jedan download s jedne ip adrese u 24h i download brzina im je katastrofa + ceka se 60 ili 90 sekundi od toga svaki free user pobjegne
Na vrh Go down
Sponsored content





Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zarada Novca Uploadnig - HotFile   Zarada Novca Uploadnig - HotFile - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Zarada Novca Uploadnig - HotFile
Na vrh 
Stranica 3/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Zarada na internetu???
» Zarada klikanjem i surfanjem po Net-u
» ZARADA SA SHARINGMATRIX NA INTERNETU
» zarada na net-u: veruj mi moguce i izvodljivo je
» Još jedna genijalna internet ideja: Zarada nošenjem majica!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: ZABAVA :: SVASTARA-
Idi na: